خرید و فروش خانه و آپارتمان در فرمانیه

فرمانیه جزو یکی از محله‌های منطقه یک تهران است. این محله در محدوده شمالی پایتخت واقع شده است و قدمت آن به بیش از 200 سال می‌رسد. محله فرمانیه از شمال با نیاوران، از شرق با خیابان پاسداران و اقدسیه، از غرب با دزاشیب و از جنوب با بزرگراه صدر و چیذر و بلوار اندرزگو مجاورت دارد. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان سنبل، آذرمینا، نارنجستان، کوهستان، تنگستان و دیباجی اشاره کرد. یکی از ویژگی‌های فرمانیه وجود سفارتخانه‌های متعددی همچون سفارتخانه ایرلند، ایتالیا، ترکمنستان، چک، سوئد، لیبی، نروژ و هلند است.

قیمت خرید آپارتمان در فرمانیه

کسانی که قصد خرید آپارتمان در فرمانیه را دارند بهتر است بدانند که این محله بیشتر آسمان‌خراش‌ها، واحدهای مسکونی لوکس و مدرن و پنت‌هاوس‌ را در خود جای ‌داده است. همین امر نشان می‌دهد که خرید خانه در فرمانیه نیازمند صرف سرمایه زیادی است.

می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در فرمانیه یا قیمت خانه در فرمانیه را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

دسترسی و امکانات فرمانیه

ساکنان این محله به دلیل دسترسی مناسب به امکانات رفاهی، تفریحی، آموزشی، درمانی، حمل ‌و نقل و دولتی از وضعیت سکونت در فرمانیه کاملاً رضایت دارند. خرید آپارتمان در فرمانیه همانطور که در ابتدا اشاره شد به دلیل اینکه جزو مناطق شمالی تهران محسوب می‌شود، نیازمند نقدینگی بالایی است. 

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم برای افرادی که به دنبال خرید خانه در فرمانیه هستند، وضعیت تردد و دسترسی به سایر نقاط شهر است که فرمانیه این امتیاز و ویژگی بسیار مهم را داراست. وضعیت دسترسی به حمل‌ و نقل عمومی در این محله به نحوی است که چه افرادی که از خودرو شخصی استفاده می‌کنند و چه افرادی که به دنبال تردد با وسایل نقلیه عمومی هستند، به‌ راحتی می‌توانند به سایر نقاط شهر تردد کنند.

افرادی که حمل ‌و نقل عمومی را به خودرو شخصی ترجیح می‌دهند، بهترین گزینه استفاده از ایستگاه مترو نوبنیاد و قیطریه است. البته شما با خرید خانه در فرمانیه دسترسی آسان و راحتی به خطوط تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی خواهید داشت. افرادی که از خودرو شخصی برای تردد استفاده می‌کنند از آنجایی‌که این محله در نزدیکی و همسایگی اتوبان‌های صدر، ارتش و اتوبان امام علی واقع شده است، می‌توانند به‌ راحتی به سایر نقاط شهر تردد کنند.

اگر قصد خرید آپارتمان در فرمانیه را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آنها را در سایت ملکی دلتا بیابید.

خرید آپارتمان در دزاشیب

خرید آپارتمان در اندرزگو

خرید آپارتمان در زعفرانیه