سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در کوی فراز تهران

کوی فراز در شمال غربی پایتخت و در منطقه دو تهران واقع شده است که به دلیل دسترسی مناسب، آب‌وهوای مطلوب، وجود امکانات رفاهی و تفریحی و ... متقاضیان بسیاری قصد خرید آپارتمان در کوی فراز را دارند.

کوی فراز یکی از محله‌های گران قیمت پایتخت محسوب می‌شود که با سعادت‌آباد مجاورت دارد و در آن بسیاری از شخصیت‌های مهم ورزشی، سیاسی، هنری و ... سکونت دارند.

این محله از شمال به دامنه‌های جنوبی رشته کوه البرز، از جنوب به بزرگراه یادگار امام، از شرق به خیابان معدن و از غرب به شهرک بوعلی و میدان بوعلی منتهی می‌شود.

دسترسی و ویژگی محله کوی فراز

در این چند سال اخیر ساخت‌وسازهای بسیاری در محله کوی فراز انجام شده است؛ از همین رو شما با گذر از این محله اغلب با واحدهای مسکونی تازه ساخت مواجه خواهید شد. اغلب ساکنان این محله با توجه به اینکه قیمت خرید آپارتمان در کوی فراز بالاست، اقشار متوسط رو به بالای جامعه هستند.

استفاده از خودروی شخصی برای تردد به سایر مناطق تهران در این محله راحت‌تر است. اما به طور کلی اگر قصد دارید با حمل‌ونقل عمومی تردد کنید، بهترین گزینه استفاده از  مترو و خطوط اتوبوس‌رانی است.

یکی از ویژگی‌های خرید آپارتمان در کوی فراز تنوع ساخت و متراژ است که باعث شده هر فردی با هر نوع سلیقه‌ای بتواند خانه ایده آل خود را در این محل پیدا کند. لازم به توضیح است که متوسط قیمت مسکن در محله کوی فراز تقریبا دو برابر متوسط قیمت در شهر تهران است.

خرید آپارتمان در سعادت آباد

خرید آپارتمان در آسمان

خرید آپارتمان در فرحزاد