رهن و اجاره آپارتمان در قیطریه

اجاره آپارتمان در قیطریه و زندگی در تهران آن‌هم بالاشهر، علی‌رغم هزینه بالا، مزیت‌هایی دارد که شاید هیچ منطقه‌ای در کشور دارای این مزایا نباشد. قیطریه محله‌ای قدیمی است که با بیشترین امکانات رفاهی از قبیل مراکز تجاری، فضای سبز و آب و هوای خوب از جمله بهترین مناطق برای خرید و اجاره آپارتمان در تهران است.

قدمت قیطریه به زمان قاجار باز می‌گردد. وجود پارک قیطریه و فضاهای سبز زیاد، به این محله طراوت و زیبایی بخشیده است. اجاره آپارتمان در قیطریه در برج های لوکس و در کنار بزرگترین و زیباترین پارک تفریحی این محله به نام پارک قیطریه لذت‌بخش است. آب و هوای قیطریه عالی است و شاخص آلودگی هوای تهران در قیطریه همواره زیر حد بحرانی بوده است.

درباره قیطریه

قیطریه در قلب بالاشهر تهران، در محدوده‌ی شمال شرقی آن واقع شده است. قیطریه در منطقه ۱ تهران قرار گرفته است و از شمال با خیابان قیطریه، بلوار صبا و بلوار اندرزگو، از شرق با بلوار قیطریه، از جنوب با بزرگراه صدر و خیابان کشانی و از غرب با خیابان دکتر شریعتی محدود شده است. قیطریه با محله‌های ‌الهیه، اختیاریه، حکمت، تجریش، زرگنده و چیذر مجاورت دارد. بهترین خیابان‌های قیطریه بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار صبا، بلوار کاوه، بزرگراه صدر، خیابان چیذر، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان موسیوند، خیابان خلیلی، خیابان فاطمیه، خیابان کریمی و خیابان سهیلی هستند.

این محله در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این محله می‌توان به سینما جوان، رستوران اصیل، رستوران مجمع، بوستان قیطریه، رستوران ایتالیایی ناپلی، بازار میوه و تره بار قیطریه، پاساژ سهیل، کافه رستوران تیس، کتابخانه امیرکبیر و مجتمع تجاری سبحان اشاره کرد.

قیمت اجاره آپارتمان در قیطریه

محله قیطریه به دلیل امکانات رفاهی فراوان و آب‌وهوای مناسب، محله‌ای مناسب برای زندگی افراد اعیان نشین بوده، همین امر باعث شده که اکنون نیز تقاضا و قیمت اجاره آپارتمان در قیطریه بسیار بالا باشد. قدمت محله قیطریه این امکان را به وجود آورده تا بافت مسکونی این محله به دو صورت مدرن و سنتی قابل مشاهده باشد. برای زندگی و اجاره آپارتمان در قیطریه لازم است که شما محله‌های قیطریه را به خوبی بشناسید. اگر چه که تمام محله‌های این منطقه برای زندگی بسیار مناسب است.