سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در قیطریه تهران

محله قیطریه یکی از محله‌های لوکس و قدیمی شمال تهران است که در منطقه یک شهرداری واقع شده است و آب و هوای خوبی دارد. این محله از سمت شمال به حکمت، از جنوب به بزرگراه صدر، از شرق به چیذر و از غرب به الهیه و تجریش متصل است. بافت این محله خوش آب و هوا مانند بیشتر محله‌های دیگر، هم  قدیمی است هم نوساز.

خرید آپارتمان در قیطریه

اصلی‌ترین خیابان‌های این محله شامل بلوار اندرزگو، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، بلوار صبا، بلوار کاوه، بزرگراه صدر، خیابان چیذر، خیابان قلندری شمالی، خیابان سلیمانی غربی، خیابان خراسانی، خیابان موسیوند، خیابان خلیلی و خیابان فاطمیه می‌باشد. قیمت خرید آپارتمان در قیطریه کمی بالا است. البته این بالا بودن قیمت به‌دلیل وجود امکانات بالا و لوکس بودن محله است.

امکانات موجود در قیطریه

قیطریه علاوه بر آب و هوای خوب، امکانات رفاهی بسیاری هم دارد که توجه افراد زیادی را به خود جلب کرده است. مراکز خرید این محله مانند مرکز خرید اندرزگو و مرکز خرید سهیل، مسجد جعفری و حسینیه امام حسن، درمانگاه‌های‌ قیطریه، پارسیان، کلینیک رادیولوژی نوین پرتو و درمانگاه دندانپزشکی امید و بیمارستان اختر که در مجاورت این محله قرار دارند، سفارت‌های هلند و سومالی، پارک قیطریه، باشگاه‌های متعدد محله مانند اکسیژن، سهیل، مکس پاور و ۳۶۰ از جمله امکانات رفاهی و درمانی این محله هستند.

محله قیطریه به دلیل قرار گرفتن در مجاورت با اتوبان صدر و نزدیکی به اتوبان چمران، دسترسی به تمام نقاط مهم تهران را امکان‌پذیر کرده است. اگر هم خواهان رفت و آمد با وسایل نقلیه هستید، مترو قیطریه و خطوط اتوبوسرانی در بزرگراه صدر و خیابان شریعتی وجود دارند.

برای اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در قیطریه می‌توانید به آگهی‌های متنوع سایت دلتا مراجعه کنید.

خرید آپارتمان در زعفرانیه

خرید آپارتمان در فرمانیه