اجاره خانه و آپارتمان در دولت

خیابان شهید کلاهدوز که در گذشته دولت نام داشت، از خیابان‌های اصلی تهران است که در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد و جهت آن به گونه‌ای است که از شرق به غرب از ابتدای چهار راه پاسداران تا خیابان شریعتی امتداد دارد.  بخشی از محله‌هایی که در این خیابان قرار گرفته‌اند مدرن و نوساز و برخی دیگر همچنان بافت قدیمی خود را حفظ کرده‌اند. مکان‌های مهمی مانند خانه موزه شهید مطهری، خیریه کودکان ایران، مخبرالسلطنه هدایت انجمن شاعران، پست برق دلخواه و پست برق رضا در این محله واقع شده‌اند.

دسترسی خیابان دولت چگونه است؟

با توجه به اینکه اتوبان صدر در شما این محله و اتوبان همت در جنوب قرار گرفته است، دسترسی به این محله راحت است. همچنین شما می‌توانید از ایستگاه مترو قلهک که در بخش غربی این محله قرار گرفته استفاده کنید؛ یا اینکه می‌توانید از اتوبوس‌های پایانه تجریش برای رفت‌وآمد به این محله استفاده نمایید.

قیمت ملک در خیابان دولت

وسعت بالای محله دولت این امکان را در اختیار متقاضیان اجاره خانه قرار می‌دهد تا متناسب با بودجه خود خانه دلخواه خود را پیدا کنید. قیمت رهن و اجاره در خیابان دولت با توجه به بافت محله، عرض کوچه‌ای که ملک در آن قرار گرفته و امکانات ساختمان تعیین می‌شود.

اجاره آپارتمان در دروس

اجاره آپارتمان در ظفر

اجاره آپارتمان در آجودانیه