سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در الهیه تهران

الهیه یکی از مشهورترین محله ‌های شمال کلان شهر تهران و منطقه شمیرانات است که در منطقه یک شهرداری تهران قرار دارد. این محله از جنوب به تونل نیایش و بخشی از اتوبان صدر، از شرق به خیابان شریعتی، از غرب به خیابان ولیعصر و از شمال به شمیران و تجریش منتهی می‌شود. بسیاری از مردم، الهیه را به محله‌ای لوکس، گران قیمت و مرفه‌نشین می‌شناسند. شما با گذر از این محله شاهد ساختمان‌های مدرن و پنت‌هاوس‌های بسیار لوکسی خواهید بود که یک زندگی رویایی را برای ساکنان خود به ارمغان آورده است.

خرید خانه در الهیه

اگر به دنبال خرید آپارتمان در الهیه هستید لازم است بدانید که این محله مناسب افرادی است که بودجه محدودی برای خرید خانه کنار نگذاشته اند. اغلب خانه‌های این محله دارای متراژ بزرگ هستند، از همین رو پیدا کردن خانه‌های زیر صد متر در الهیه تا حدودی دشوار است.

قیمت آپارتمان در الهیه تهران

الهیه با توجه به آب ‌و هوای بی‌نظیر و همچنین هم‌جواری با فرشته و خیابان شریعتی و امکانات بی‌شماری که داراست یکی از گران‌ترین محله های شهر تهران محسوب می‌شود. آپارتمان‌ها، برج ‌ها و برج باغ‌ های این منطقه دارای امکانات بسیار ویژه‌ای از جمله، نگهبانی شبانه روزی، سالن های بدن‌سازی، استخر و سونا، سیستم ایمنی و اطفاء حریق، لابی‌های لوکس و بام سبز هستند. با خرید آپارتمان در الهیه بخصوص آپارتمان‌هایی با متراژ بالا،  امکان برخورداری از دو یا حتی سه پارکینگ نیز برای شما فراهم است. معمولاً متراژهای بالای شصت متر تا حتی پانصد متر هم می‌توان در این منطقه خریداری کرد. با توجه به قیمت بسیار بالای آپارتمان در این منطقه، خیالتان از متریال و مصالح و امکانات به ‌کار برده شده در ساختمان آسوده است.

امکانات محله الهیه

شما با خرید آپارتمان در الهیه شانس زندگی در یکی از محله‌ های اصیل و خوش آب ‌و هوای پایتخت در پای رشته کوه‌های البرز را خواهید داشت. البته زندگی در چنین محله‌ای نیاز به‌ صرف هزینه بیشتری نسبت به سایر مناطق تهران دارد. اگر جزو آن دسته از افرادی هستید که دسترسی راحت به حمل ‌و نقل عمومی برای شما مهم است، باید عنوان کنیم که این محله دسترسی خوبی به حمل ‌و نقل عمومی دارد. دسترسی الهیه از طریق اتوبان‌های مدرس و صدر است. ایستگاه‌ های متروی قیطریه، صدر و تجریش نیز به این محله نزدیک هستند. ایستگاه های تاکسی‌ موجود در این محله نیز به عبور و مرور ساکنان و دسترسی سهل‌تر در الهیه کمک می‌کنند. علاوه بر این‌ها خطوط اتوبوس بی آر تی پایانه افشار و میدان قدس در خیابان شریعتی نیز برای تردد ساکنان در نظر گرفته شده‌ است.