خرید و فروش خانه و آپارتمان در اختیاریه تهران

اختیاریه از محلات خوش آب وهوای شمال پایتخت به شمار می‌رود و خرید آپارتمان در اختیاریه تهران رونق بسیار زیادی دارد. مهمترین خیابان این محله نیز اختیاریه نام دارد که در قدیم، از طولانی‌ترین خیابان‌های شمال تهران بوده و امروزه به دو قسمت اختیاریه شمالی و جنوبی تقسیم شده است.

اختیاریه کجاست؟

اختیاریه در شمال شرقی تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۳ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بزرگراه صدر، از شرق با خیابان پاسداران، از جنوب با خیابان کلاهدوز و از غرب با بلوار کاوه محدود شده است. اختیاریه با محله‌های ‌پاسداران، دروس، فرمانیه، قیطریه، صدر، چیذر و قلهک مجاورت دارد.

دسترسی به اختیاریه

خرید آپارتمان در اختیاریه دسترسی بسیار مناسبی به سایر نقاط شهر تهران برای ساکنین آن ایجاد می‌کند. این محله از نظر دسترسی به حمل و نقل عمومی بسیار مناسب است زیرا پایانه نوبنیاد در شمال شرقی این محله قرار دارد. وجود ایستگاه‌های بی آر تی بهار، قیطریه، دیباجی، اختیاریه و نوبنیاد دسترسی بسیار مناسبی برای ساکنین این محله فراهم آورده است. همچنین ایستگاه مترو نوبنیاد از خط 3 مترو تهران در این محله قرار دارد. اگر اتومبیل شخصی دارید نگران نباشید اختیاریه در نزدیکی دو بزرگراه صدر و صیاد شیرازی قرار دارد که دسترسی به سایر نقاط پایتخت برای شما را آسان می‌کند.

شمال شهر تهران مناطق خوش‌آب‌و‌هوایی دارد؛ که از امکانات رفاهی خوبی نیز برخوردار هستند. اگر قصد خرید خانه در تهران را دارید و به دنبال محله‌ای خوش آب‌وهوا با دسترسی مناسب در تهران هستید، خرید خانه در اختیاریه انتخاب مناسبی است. محله اختیاریه تهران جزو آن دسته از مناطقی است که به دلیل دسترسی عالی به سایر مناطق، گزینه مناسبی برای خرید خانه به شمار می‌آید.

قیمت آپارتمان در اختیاریه

محله اختیاریه یکی از شناخته‌شده‌ترین و کهن‌‌ترین مناطق شمال شهر تهران است و از گذشته افراد زیادی مشتاق خرید آپارتمان در اختیاریه بوده و هستند. محله اختیاریه با توجه به دسترسی بسیار عالی و موقعیت جغرافیایی شمالی و داشتن امکانات رفاهی خوب برای ساکنین جز مناطق گران شهر تهران است، زیرا اختیاریه در بین محلات اعیان‌نشینی مانند پاسداران، فرمانیه و دروس واقع شده است. اگر بودجه کافی برای خرید خانه در اختیاریه دارید، پیشنهاد ما خیابان‌های دیباجی جنوبی و منظریه هستند.