اجاره خانه و آپارتمان در تهرانپارس غربی

از بهترین محله‌های شرق تهران، تهرا‌نپارس است که از محبوبیت بالایی در بین ساکنان تهران برخوردار است. این محله از شمال به بزرگراه زین الدین، از جنوب به خیابان دماوند، از شرق به خیابان شریعتی، خیابان سلطانی، خیابان شفیعی مکرم و خیابان طالقانی و از غرب به بزرگراه باقری متصل می‌شود. تهرانپارس به دلیل وسعتی که دارد به دو قسمت تهرانپارس شرقی و غربی تقسیم می‌شود که در مناطق 4 و 8 شهرداری قرار دارند که هریک مزایای مخصوص به خود را دارد. اگر قصد اجاره خانه در تهرانپارس را دارید، مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره آپارتمان تهرانپارس را بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده نمایید. 

نحوه دسترسی به محله تهرانپارس

یکی از دلایل محبوبیت محله تهرانپارس، دسترسی راحت به حمل و نقل عمومی است و به دلیل اینکه در محدوده طرح ترافیک قرار ندارد، به راحتی می‌توانید با اتومبیل شخصی خود به این محله تردد کنید. علاوه بر آن اگر می‌خواهید از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنید، ایستگاه‌های مترو فرهنگسرا، شهید باقری و تهرانپارس بهترین انتخاب هستند که به عبور و مرور شما سرعت می‌بخشد.

بررسی قیمت ملک در محله تهرانپارس

وسعت محله، این امکان را در اختیار متقضیان اجاره خانه تهرانپارس قرار می‌دهد که با هر بودجه‌ای بتوانند در این منطقه ساکن شوند. در حال حاضر برای اجاره یک واحد اپارتمان 70 متری در تهرانپارس شرقی، به 580 میلیون ودیعه نیاز دارید. در حالی که برای اجاره آپارتمان در تهرانپارس غربی با همین متراژ به 650 میلیون ودیعه نیازمندید. اگر قصد  اجاره اپارتمان در تهرانپارس را دارید، می‌توانید برای مشاهده آگهی‌های بیشتر و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.