اجاره خانه و آپارتمان در پاسداران

پاسداران جزو محله‌های قدیمی تهران است که در منطقه 4 شهرداری تهران قرار دارد و طولانی‌ترین خیابان تهران را در خود جای‌داده است. این محله جزو مناطق بالاشهر تهران است که خانه‌های بسیار زیبایی را می‌توان در آن مشاهده کرد. وسعت این محله این امکان را در اختیار متقاضیان اجاره خانه پاسداران قرار داده تا بتوانند متناسب با بودجه خود خانه دلخواهشان را پیدا کنند. بافت محله پاسداران سنتی و مدرن است و بیشتر خانه‌هایی که در این محله قرار دارند از متراژ بالایی برخوردار هستند. 

دسترسی محله پاسداران

باتوجه‌به اینکه محله پاسداران به بزرگراه همت، اتوبان صدر و زین‌الدین متصل می‌شود، شما به‌راحتی می‌توانید با اتومبیل شخصی خود به این محله تردد کنید. همچنین درصورتی‌که قصد استفاده از وسیله نقلیه عمومی را داشته باشید، می‌توانید از ایستگاه‌های مترو شهید زین‌الدین، هروی و نوبنیاد استفاده کنید. 

مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره خانه در پاسداران یا آگاهی از قیمت اجاره آپارتمان پاسداران بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده کنید.  

قیمت اجاره آپارتمان در پاسداران به چه صورت است؟

از مهم‌ترین مزایای پاسداران، آب‌وهوای مناسب و کمبود ترافیک است به همین دلیل بسیاری از افراد تمایل به خرید و اجاره خانه پاسداران را دارند. احتشامیه، هروی، اقدسیه، گلستان، کلاهدوز و اختیاریه جزو مناطق بالاشهر پاسداران است که قیمت خانه در این محله‌ها بالا است. 

اجاره آپارتمان در دولت

اجاره آپارتمان در هروی

اجاره آپارتمان در شریعتی (از صدر تا همت)