رهن و اجاره خانه و آپارتمان در اندرزگو

اگر می‌خواهید در یکی از بهترین‌ خیابان‌های تهران زندگی کنید و از امکانات فوق‌العاده آن بهره‌مند شوید، خرید یا اجاره آپارتمان در اندرزگو را به شما پیشنهاد می‌کنیم. بلواراندرزگو تهران جزو آن دسته از خیابان‌هایی است که بسیاری از افراد که ساکن منطقه 1 تهران هم نیستند با این محله آشنایی دارند. چرا که بسیاری از رستوران‌ها و کافه‌ها در این محله قرار دارد. با توجه به اینکه بلوار اندرزگو به خیابان‌های اصلی مانند فرشته، فرمانیه، کامرانیه و قیطریه متصل می‌شود و از اهمیت بسیاری بین مردم برخوردار است.

اندرزگو همانند بسیاری از محله‌های قدیمی شمال تهران، ترکیبی از بافت قدیمی و مدرن را شامل می‌شود. در کوچه‌های این محله ممکن است وجود یک ساختمان خیلی بلند در کنار ساختمان دو طبقه کوچک و یا خانه ویلایی توجهات بسیاری را به سوی خود جلب کند. بنابراین خرید یا اجاره آپارتمان در اندرزگو امکان سکونت در آپارتمان‌های معمولا نوساز را برای شما فراهم می‌کند.

اندرزگو تهران کجاست؟

بلوار اندرزگو را همه‌ تهرانی‌ها خوب می‌شناسند. بلواری در منطقه 1 و شمال تهران که لاکچری‌ترین خانه‌ها و لوکس‌ترین فروشگاه‌ها در این محدوده تهران قرار دارد. این بلوار از چهارراه کامرانیه تا ابتدای بلوار کاوه قرار گرفته است. در سمت شمال این بلوار محله‌های دزاشیب و حکمت و در سمت جنوب این بلوار محله‌های چیذر، فرمانیه و قیطریه قرار گرفته‌اند.

بلوار اندرزگو دارای مراکز خرید لوکس و گران‌قیمتی است که در بیشتر این مراکز مکان‌هایی برای پاتوق و دورهمی وجود دارد. مثل: مرکز خرید کوه نور، مجتمع تجاری آوان، مجتمع تجاری سانا، مرکز خرید اندرزگو، بام برند سنتر و سینما جوان. اگر با خودروی شخصی به اندرزگو بروید و بخواهید از این مراکز دیدن کنید، بابت جای پارک نگران نباشید چون اغلب آن‌ها پارکینگ دارند اما اگر برای خوردن خوراکی‌های خیابانی به این محله می‌روید، جای پارک پیدا نخواهید کرد، چون همیشه پیش از شما، خودروهای دیگری کنار خیابان پارک کرده‌اند.

قیمت اجاره آپارتمان در اندرزگو

از آنجا که اندرزگو یکی از محله‌های منطقه یک تهران است و جزئی از بالا شهر تهران محسوب می‌شود؛ قیمت خرید و اجاره آپارتمان در اندرزگو بسیار بالاست و گاهی تا 4 برابر میانگین قیمت اجاره آپارتمان در تهران است. قیمت آپارتمان در محله اندرزگو تهران با توجه به عوامل متعددی از جمله متراژ ساختمان، سال ساخت، امکانات، نوع مصالح و نوع ساختمان متفاوت است.