سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در چیتگر تهران

چیتگر یکی از منطقه‌های بسیار معروف و پرطرفدار شهر تهران است. در سال های اخیر به علت امکانات فراوان این منطقه، بسیاری از افراد قصد خرید آپارتمان در چیتگر را دارند. همچنین چیتگر به دلیل وجود دریاچه، پارک‌های جنگلی بسیار زیبا، آب و هوای بسیار مناسب و دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد، مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته به طوری که در سال‌های اخیر درصد بسیار زیادی از مردم اقدام به خرید آپارتمان در این منطقه نموده اند.

خرید خانه در چیتگر

چیتگر محله‌ای بسیار معروف در منطقه ۲۲ تهران بوده که به علت شهرک جدید آن که دارای آپارتمان‌ها و برج‌های بسیار زیبا و آب و هوای مناسبی است، بسیار مورد توجه قرار گرفته است. از دیگر ویژگی‌های منحصر به فرد این منطقه می‌توان به دریاچه‌ چیتگر که زیبایی خاصی به این منطقه بخشیده و آب و هوای مناسب و همچنین پارک‌های جنگلی بسیار سرسبز این منطقه اشاره کرد. که هرکدام به نحوی باعث محبوبیت بیشتر این منطقه شده اند.

منطقه چیتگر علاوه بر طبیعت زیبایش، از لحاظ دسترسی نیز مکان بسیار مناسبی برای خرید خانه به حساب می‌آید. این منطقه از سمت شمال به اتوبان شهید همدانی، از سمت جنوب به اتوبان تهران کرج، از طرف شرق به بزرگ راه آزادگان و از سمت غرب به آزاد شهر مرتبط می‌شود. این منطقه از هر سمت مکانی بسیار مناسب برای خرید خانه به شمار می‌آید. برای مثال قسمت شرقی این منطقه بسیار آرام و بدون هیچ سر و صدایی، مکانی بسیار مناسب برای خرید خانه و آپارتمان است. همچنین بخش شمالی این منطقه و قسمت غربی دریاچه مکانی بسیار دنج با ویویی بسیار مناسب برای خرید آپارتمان در چیتگر است. به علاوه، این بخش به دلیل وجود شهرک‌های پر امکانات و مدرن و ساختمان‌های لوکس و زیبا برای سرمایه گذاری پیشنهاد می‌شود.

در این بین بخش‌هایی از منطقه‌ چیتگر هستند که مناطق بسیار مناسبی برای خرید خانه و آپارتمان در سال‌های اخیر به شمار می‌آیند. از جمله‌‌ی آن‌ها می‌توان به شهرک‌های صدرا، چشمه، برج‌های خاتم، شهرک بهار، شهرک الماس و... که در میان بزرگراه شهید خرازی و خرگوش دره قرار دارند اشاره کرد. مناطق فوق که در قسمت شرقی منطقه‌ چیتگر قرار دارند مناطقی بسیار دنج و آرام برای زندگی هستند که به علت امکانات فراوان بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. همچنین بلوار کوهک و قسمت غربی دریاچه چیتگر بسیار مناطق مناسبی برای خرید آپارتمان و خانه هستند. قسمت غربی دریاچه چیتگر، به دلیل وجود شهرک‌های مدرن و مجتمع‌های مسکونی بسیار شیک و لوکس مانند بهاران، صدف، پارلمان و... بسیار محبوب است. این مناطق با توجه به دلایل ذکر شده مناطق بسیار مناسبی برای خرید آپارتمان در چیتگر به شمار می‌آیند.

امکانات موجود در چیتگر

از امکانات بسیار معروف این منطقه می‌توان به دریاچه چیتگر و پارک جنگلی و مراکز خرید بسیار معروف آن اشاره کرد. در اطراف  دریاچه‌ چیتگر که نسبتا وسیع نیز است، تعداد بسیار زیادی مراکز خرید و رستوران قرار دارد که به امکانات این منطقه افزوده و علتی برای افزایش درخواست برای خرید آپارتمان در چیتگر شده است. همچنین در اطراف پارک جنگلی چیتگر، امکانات فراوانی همچون زمین‌های ورزشی، مراکز خرید، رستوران‌های شیک، چادر‌های اقامتی و مجتمع‌های فرهنگی مشاهده می‌شود. از دیگر مناطق بسیار معروف چیتگر می‌‌توان به بام لند که دارای مراکز خرید بسیار شیک و زیباست اشاره کرد.

به علاوه این منطقه دارای برج ‌ها و ساختمان‌های بسیار لوکس با بهترین ویو بوده که بیانگر اهمیت خرید آپارتمان در چیتگر است. این برج‌ها و ساختمان‌ها دارای امکانات فراوان و متنوعی بوده که از جمله آن‌ها می‌توان به آسانسور، سونا، جکوزی، مهد کودک، خشک‌شویی، اتاق سرایداری و... اشاره کرد. همچنین اکثر این برج‌ها دارای منظره‌های بسیار زیبا و دلپذیر بوده به این صورت که می‌توان از داخل این خانه‌ها به طور کامل به جنگل های زیبا و دریاچه دید داشت. همچنین آب و هوای مناسب به علت وجود درختان و جنگل زیبا در این منطقه، باعث ایجاد رقبت در بسیاری از افراد برای خرید آپارتمان در چیتگر می‌شود.

در نهایت توجه داشته باشید که منطقه‌ پرطرفدار چیتگر نیز مانند هر منطقه‌ دیگری، دارای مزایا و معایبی است اما مزایای این منطقه بسیار فراتر از معیب آن بوده به طوری که افراد بسیار زیادی اخیرا تقاضای خرید آپارتمان در چیتگر را دارند. علت این همه تقاضا و محبوبیت این منطقه وجود امکانات و ویژگی ‌های منحصر به فرد این منطقه همچون دریاچه‌ زیبا و پارک‌های جنگی با درختان زیبا و امکانات رفاهی دیگر است.

خرید آپارتمان در دریاچه چیتگر

خرید آپارتمان در کوهک

خرید آپارتمان در شهرک راه آهن