اجاره خانه و آپارتمان در ونک

ونک محله‌ای در شمال غرب تهران و منطقه 3 شهرداری است. میدان ونک یکی از میادین معروف تهران است که در ابتدای خیابان ولیعصر قرار دارد. این محله از شمال با خیابان نیایش، از جنوب با بزرگراه همت، از غرب با بزرگراه کردستان و از شرق با خیابان آفریقا در ارتباط است. بهترین مراکز درمانی و بیمارستان‌ها در اطراف این محله قرار دارند، که همین عامل باعث شلوغی و تردد افراد بسیاری به این منطقه شده است. اگر قصد اجاره اپارتمان در ونک را دارید، مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره خانه در ونک را بر اساس منطقه و سال ساخت در سایت دلتا مشاهده نمایید.

بررسی وضعیت حمل و نقل محله ونک

از نظر دسترسی به سایر نقاط تهران، ونک در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد. شما می‌توانید با استفاده از مترو شمال به جنوب یا خطوط تاکسی و اتوبوس به راحتی به این محله تردد کنید. در صورتی که قصد استفاده از اتومبیل شخصی خود را دارید، لازم است بدانید این محدوده از ترافیک سنگینی برخوردار است. 

قیمت آپارتمان در ونک

با توجه به موقعیت جغرافیایی ونک و اینکه بیشتر مراکز درمانی در این محدوده قرار دارد، انتظار می‌رود که قیمت اجاره اپارتمان در ونک بالا باشد. برای مثال برای اجاره یک واحد آپارتمان 60 متری در ونک به 300 میلیون ودیعه و ماهیانه 11 میلیون اجاره نیازمندید. اگر قصد اجاره آپارتمان ونک را دارید، می‌توانید برای مشاهده آگهی‌های بیشتر، اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید. 

اجاره آپارتمان در جردن

اجاره آپارتمان در میرداماد

اجاره آپارتمان در ظفر