خرید و فروش خانه و آپارتمان در فرمانیه

فرمانیه جزو یکی از محله‌های منطقه یک تهران است که از محله‌های اعیان‌نشین و مرفه نشین محسوب می‌شود. فرمانیه در محدوده شمالی پایتخت واقع شده است و قدمت آن به بیش از 200 سال می‌رسد.

محله فرمانیه از شمال با نیاوران، از شرق با خیابان پاسداران و اقدسیه، از غرب با دزاشیب و از جنوب در بخشی با بزرگراه صدر و در بخش دیگر با چیذر و بلوار اندرزگو مجاورت دارد.  از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان سنبل، آذرمینا، نارنجستان، کوهستان، تنگستان و دیباجی اشاره کرد.

یکی از ویژگی‌های فرمانیه وجود سفارتخانه‌های متعددی همچون سفارتخانه ایرلند، ایتالیا، ترکمنستان، چک، سوئد، لیبی، نروژ و هلند و... است.

قیمت خرید خانه در فرمانیه

کسانی که قصد خرید آپارتمان در فرمانیه را دارند بهتر است بدانند که این محله بیشتر آسمان‌خراش‌ها، واحدهای مسکونی لوکس و مدرن پنت‌هاوس‌ را در خود جای‌داده است. همین امر نشان می‌دهد که خرید آپارتمان در فرمانیه نیازمند صرف سرمایه زیادی است.

مجموعه ما به شما در خرید و فروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در فرمانیه یا قیمت خانه در فرمانیه را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

دسترسی و امکانات فرمانیه

ساکنان این محله به دلیل دسترسی مناسب به امکانات رفاهی، تفریحی، آموزشی، درمانی، حمل‌ونقل، دولتی و ... از وضعیت سکونت در فرمانیه کاملاً رضایت دارند. خرید آپارتمان در فرمانیه همان‌طور که در ابتدا اشاره شد به دلیل اینکه جزو مناطقی شمالی تهران محسوب می‌شود، نیازمند نقدینگی بالایی است. 

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم برای افرادی که به دنبال خرید خانه در فرمانیه هستند، وضعیت تردد و دسترسی به سایر نقاط شهر است که فرمانیه این امتیاز و ویژگی بسیار مهم را داراست. وضعیت دسترسی به حمل‌ونقل عمومی در این محله به نحوی است که چه افرادی که از خودرو شخصی استفاده می‌کنند و چه افرادی که به دنبال تردد با وسایل نقلیه عمومی هستند، به‌راحتی می‌توانند به سایر نقاط شهر تردد کنند.

افرادی که حمل‌ونقل عمومی را به خودرو شخصی ترجیح می‌دهند، بهترین گزینه استفاده از ایستگاه مترو نوبنیاد و قیطریه است. البته شما با خرید خانه در فرمانیه دسترسی آسان و راحتی به خطوط تاکسی‌رانی و اتوبوس‌رانی خواهید داشت. افرادی که از خودرو شخصی برای تردد استفاده می‌کنند ازآنجایی‌که این محله در نزدیکی و همسایگی اتوبان‌های صدر، ارتش و اتوبان امام علی واقع شده است، می‌توانند به‌راحتی به سایر نقاط شهر تردد کنند.

اگر قصد خرید خانه فرمانیه یا قصد اطلاع از قیمت اپارتمان در فرمانیه را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در دزاشیب

خرید آپارتمان در اندرزگو

خرید آپارتمان در زعفرانیه