خرید و فروش خانه و آپارتمان در تهران

شهر تهران به عنوان مرکز استان تهران، پرجمعیت‌ترین شهر ایران است. علاوه بر جمعیت بالا، امکانات رفاهی و شهری متعددی در تهران وجود دارد و به همین دلیل بسیاری از سرمایه‌گذاران اقدام به خرید آپارتمان در تهران به منظور سکونت یا سرمایه‌گذاری می‌کنند. زندگی در تهران علاوه بر مزیت‌های بسیار زیاد، محدودیت‌ها و معایبی نیز دارد. علی‌رغم کوهپایه‌ای بودن شهر تهران، آب‌وهوای این کلا‌نشهر صنعتی در بعضی از روزهای سال آلوده و ناسالم است. با توجه به هدف هر شخص، می‌توان گفت که آیا سکونت و خرید آپارتمان در تهران انتخاب درستی است یا خیر.

از مهم‌ترین مزیت‌های خرید آپارتمان در تهران، امکانات فراوان برای یافتن شغل است. تهران کانون اقتصادی ایران است و به ‌عنوان پایتخت کشور از نظر سیاسی و اقتصادی از جایگاه بالایی برخوردار است. 

درباره شهر تهران

طبق بررسی باستان‌شناسان، شهر تهران از قدمت بسیار بالایی برخوردار است. اسکلت‌های به ‌دست ‌آمده از این شهر، قدمتی هفت هزار‌ساله دارد و مربوط به دوران سنگی می‌شود. در قرن هفتم در شهرری ویرانی صورت گرفت که همین امر باعث مهاجرپذیری شهر تهران شد. حکومت قاجار در سال 1165 سلطنت خود را در تهران آغاز کرد و شهر تهران را به ‌عنوان پایتخت حکومتش انتخاب کرد. از این دوران شهر تهران به‌ عنوان یکی از شهرهای استراتژیک و مهم در ایران شناخته شد.

تهران یکی از 5 مقصد برتر گردشگری کشور است. این شهر دارای 22 منطقه و 122 ناحیه است و دو فرودگاه مهم امام خمینی و مهر آباد نیز در تهران قرار دارند. گفتنی است که تهران بیشترین تعداد سالن تئاتر و سینما را در کشور در اختیار دارد و تئاترشهر مشهورترین و مهم‌ترین مجموعه سالن نمایش تئاتر در ایران، در این شهر قرار گرفته است. همینطور وجود معتبرترین دانشگاه‌های کشور مانند دانشگاه تهران، شهید بهشتی، شریف و ... در تهران باعث شده است این شهر از نظر آموزشی و علمی نیز مهم‌ترین شهر کشور محسوب شود.

از جاذبه‌های گردشگری شهر تهران می‌توان به پل طبیعت، برج میلاد، برج آزادی، کاخ نیاوران، کاخ گلستان، باغ گیاهشناسی ملی، بوستان گفتگو، پارک پردیسان، باغ فردوس، عمارت مسعودیه، موزه مقدم، موزه زمان، موزه هنرهای معاصر، موزه ملی تهران، پارک جمشیدیه و پارک ملت اشاره کرد.

می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در تهران یا قیمت خرید خانه در تهران را براساس منطقه، قیمت و سال ساخت در دلتا مشاهده کنید.

قیمت خرید آپارتمان در تهران

مناطق شمالی تهران محله‌های گران‌قیمتی را در خود جای داده و محله‌های مناطق غربی، شرقی و مرکز تهران دارای قیمت مناسب‌تری هستند و محله‌های ارزان‌قیمت در جنوب تهران قرار دارند. گران‌ترین منطقه‌ها در تهران مناطق 1 تا 6 هستند و ارزان‌ترین مناطق برای خرید خانه در تهران مناطق  15 تا 20 است. در این شهر بزرگ در کنار آپارتمان‌های لوکس چند ده میلیاردی، خرید آپارتمان تا 600 میلیون و همچنین خرید آپارتمان تا یک میلیارد در تهران امکان‌پذیر است. 

خرید آپارتمان اداری در تهران

خرید مغازه، واحد تجاری در تهران

خرید خانه ، ویلا ، کلنگی در تهران