خرید و فروش خانه و آپارتمان در تهران

شهر تهران به عنوان مرکز استان تهران، پرجمعیت‌ترین شهر ایران است. علاوه بر جمعیت بالا، امکانات رفاهی و شهری متعددی در تهران وجود دارد و به همین دلیل بسیاری از سرمایه‌گذاران اقدام به خرید خانه در تهران به منظور سکونت یا سرمایه‌گذاری می‌کنند. زندگی در تهران علاوه بر مزیت‌های بسیار زیاد، محدودیت‌ها و معایبی نیز دارد. علی‌رغم کوهپایه‌ای بودن شهر تهران، آب‌ و هوای این کلا‌نشهر صنعتی در بعضی از روزهای سال آلوده و ناسالم است.

قیمت خانه در تهران

مناطق شمالی تهران محله‌های گران‌قیمتی را در خود جای داده‌اند. محله‌های مناطق غربی، شرقی و مرکز تهران قیمت مناسب‌تری دارند و محله‌های ارزان‌قیمت در جنوب تهران قرار دارند. گران‌ترین منطقه‌ها در تهران مناطق 1 تا 6 و ارزان‌ترین مناطق برای خرید آپارتمان در تهران مناطق  15 تا 20 هستند. می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در تهران را براساس منطقه، قیمت و سال ساخت در دلتا مشاهده کنید.

از مهم‌ترین مزیت‌های خرید آپارتمان در تهران، امکانات فراوان برای یافتن شغل است. تهران کانون اقتصادی ایران است و به ‌عنوان پایتخت کشور از نظر سیاسی و اقتصادی از جایگاه بالایی برخوردار است. 

امکانات شهر تهران

طبق بررسی باستان‌شناسان، شهر تهران از قدمت بسیار بالایی برخوردار است و قدمتی هفت هزار ‌ساله دارد. این شهر دارای 22 منطقه و 122 ناحیه است و دو فرودگاه مهم امام خمینی و مهر آباد نیز در تهران قرار دارند. گفتنی است که تهران بیشترین تعداد سالن تئاتر و سینما را در کشور در اختیار دارد و تئاترشهر مشهورترین و مهم‌ترین مجموعه سالن نمایش تئاتر در ایران، در این شهر قرار گرفته است.

وجود معتبرترین دانشگاه‌های کشور مانند دانشگاه تهران، شهید بهشتی، شریف و ... در تهران باعث شده است این شهر از نظر آموزشی و علمی نیز مهم‌ترین شهر کشور محسوب شود.

جاذبه های گردشگری و تفریحی شهر تهران

تهران یکی از 5 مقصد برتر گردشگری کشور است. از مکان‌های تفریحی شهر تهران می‌توان به پل طبیعت، برج میلاد، برج آزادی، کاخ نیاوران، کاخ گلستان، باغ گیاه شناسی ملی، بوستان گفتگو، پارک پردیسان، باغ فردوس، عمارت مسعودیه، موزه مقدم، موزه زمان، موزه هنرهای معاصر، موزه ملی تهران، پارک جمشیدیه و پارک ملت اشاره کرد.

خرید آپارتمان اداری در تهران

خرید مغازه در تهران

خرید خانه کلنگی در تهران