خرید و فروش خانه کلنگی در تهران

خرید خانه برای بسیاری از افراد جنبه سرمایه‌گذاری دارد. می‌توان گفت در بیشتر معاملات خرید و فروش خانه کلنگی در تهران هدف اصلی ساخت و ساز است. با توجه به افزایش قیمت آپارتمان در سالیان اخیر و ساخت و سازهای فراوان در تهران، قیمت زمین در تهران افزایش پیدا کرده است و خرید خانه کلنگی که در واقع زمین آن مد نظر سرمایه‌گذاران است، گران تمام می‌شود.

نکته دیگر این است که در تهران زمین آماده ساخت خیلی کم شده است و رونق خرید و فروش خانه کلنگی زیاد شده است. بررسی تراکم ساختمانی، ابعاد زمین، ضریب سطح اشغال، جهت ملک و طول بر زمین و تعداد بر آن در هنگام خرید خانه کلنگی در تهران بسیار حائز اهمیت است.

قیمت خانه کلنگی در تهران

قیمت خرید خانه کلنگی در تهران با توجه به موقعیت آن بسیار متنوع است. در شمال شهر تهران که قیمت خانه و زمین بالاست و به ندرت می‌توان زمین مناسب برای ساخت و ساز پیدا کرد، قیمت خانه کلنگی بالاست و جز برای ساخت مجتمع مسکونی یا تجاری و اداری خرید خانه کلنگی در شمال شهر تهران مقرون به صرفه نیست. عده‌ای برای سرمایه‌گذاری بلندمدت در جستجوی خرید خانه کلنگی ارزان در تهران هستند. این افراد با رونق گرفتن ساخت و ساز در آن محله می‌توانند سود مناسبی از فروش خانه کلنگی به دست بیاورند یا اقدام به ساختن آپارتمان نمایند و سرمایه خود را چند برابر کنند.

خرید آپارتمان در تهران

خرید آپارتمان اداری در تهران

خرید مغازه در تهران