خرید و فروش آپارتمان اداری و دفترکار در تهران

تهران پرجمعیت‌ترین شهر ایران است و تمرکز بیشتر شرکت‌های بزرگ و کوچک در این شهر است و بسیاری از شرکت‌ها برای راه‌اندازی کسب‌وکارهایشان و گسترش فعالیت‌هایشان نیاز به ملکی دارند که اجازه انجام فعالیت‌های اداری را از طرف شهرداری داشته باشند. درواقع برای شروع فعالیت‌های اداری، اجاره یا خرید آپارتمان اداری از ضروریات راه‌اندازی شرکت است.

خرید آپارتمان با کاربری اداری مزیت‌هایی دارد که خرید آپارتمان مسکونی با موقعیت اداری این مزیت‌ها را ندارد. از مزایای خرید ملک اداری در تهران می‌توان به مواردی که در ادامه می‌آید اشاره کرد.

با خرید آپارتمان اداری در تهران مجوز برای انجام هر نوع فعالیت اداری را دارید، در حالی ‌که یک ملک با موقعیت اداری از این قابلیت برخوردار نیست. همچنین یک واحد اداری ارزشی بالاتر از یک واحد با موقعیت اداری به ‌خصوص برای اجاره یا فروش دارد. از طرفی در یک آپارتمان اداری در تهران شما اجازه نصب تابلو دارید. در نهایت فعالیت در یک آپارتمان اداری هیچ نگرانی و اضطرابی برای مالک نخواهد داشت؛ در حالی که در یک ملک با موقعیت اداری احتمال شکایت همسایگان و پلمب محل کار توسط شهرداری وجود دارد.

قیمت خرید آپارتمان اداری در تهران

قیمت خرید آپارتمان اداری در تهران تابع موارد بسیاری است. وقتی می‌خواهید دفتر کار انتخاب کنید باید به بعد مسافت، اداری و تجاری بودن منطقه و ترافیک منطقه آن‌ هم در تهران بسیار توجه کنید. عواملی همچون امکانات داخلی مانند سیستم گرمایشی و سرمایشی، کیفیت ساختمان و چیدمان دفتر از جمله مواردی هستند که می‌توانند تاثیر قابل توجهی بر بهره‌وری کارکنان داشته باشند. همچنین، دسترسی به امکانات خارجی نظیر پارکینگ، رستوران‌ها، کافه‌ها و خدمات بانکی و پستی، همچنین دسترسی به مترو  و بی آر تی می‌تواند در جذب و حفظ کارکنان و مشتریان نقش مهمی ایفا کند.