خرید و فروش خانه و آپارتمان در تهران

محله شهرآرا در منطقه دو شهرداری تهران واقع شده است که یکی از محله‌های پرتقاضا در این منطقه به شمار می‌رود که از شمال به بزرگراه جلال آل‌احمد، از جنوب به خیابان ستارخان، از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و از شرق به بزرگراه شهید چمران منتهی می‌شود.

ساخت مسکن در این محله به دهه 40 شمسی باز می‌گردد که واحدهای مسکونی 2 الی 3 طبقه برای اقشار گوناگون جامعه به‌ویژه برای معلمان و کارکنان راه‌آهن با سبکی نوین ساخته شدند.

بخشی از محله شهرآرا با محله ستارخان و برق آلستوم هم‌پوشانی دارد. شهرآرا به دلیل مجاورت با محله‌هایی همچون ستارخان، گیشا، محله تهرانسر، محله جانبازان و دریان نو  جزو محله‌های شلوغ محسوب می‌شود از همین رو شما با یک محله آرام و ساکت مواجه نخواهید بود.

بافت مسکونی این محله مانند بسیاری از محله‌های دیگر به‌صورت آپارتمانی و دارای ساختمان‌های بلند است، اما با گذر از این محله همچنان واحدهای مسکونی قدیمی که سابقه برخی از آنها به بیش از 40 سال می‌رسد نیز به چشم می‌خورد

 

قیمت آپارتمان در شهرآرا

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم برای خرید آپارتمان شهرآرا تنوع متراژی و نوع ساخت، برای هر نوع بودجه و سلیقه‌ای است. متوسط قیمت مسکن در شهرآرا از میانگین قیمت مسکن در تهران بالاتر است. افرادی که بودجه محدودی برای خرید خانه در این محله دارند، می‌توانند باتوجه‌به وجود واحدهای مسکونی با سال ساخت بالا و متراژ کم، این خانه‌ها را برای خرید انتخاب کنند تا بتوانند در این محله جذاب صاحب‌خانه بشوند.

سایت دلتا شما را در خریدوفروش هر خانه در این منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در شهرآرا یا قیمت آپارتمان در شهرآرا را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

 

ویژگی و دسترسی محله شهرآرا

این محله به یکی از پر رفت و آمدترین محله‌ها در پایتخت است از همین رو شما با سکونت در این محله به‌راحتی به بزرگراه‌های غرب استان تهران دسترسی خواهید داشت.

یکی از مزایای مهم این منطقه دسترسی بسیار خوب به امکانات درمانی، آموزشی، رفاهی و تفریحی است. اگر اهل خرید و گشت‌وگذار هستید، بد نیست که بدانید در این محله مراکز خرید مهمی همچون مجتمع ارکیده، مرکز خرید شهرآرا، مجتمع زیتون و برج شهرآرا واقع شده است.

 

حمل‌ونقل عمومی در محله شهرآرا

وضعیت حمل‌ونقل عمومی در این محله را می‌توان خوب ارزیابی کرد. در حال حاضر هنوز این محله ایستگاه مترو ندارد و نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به محله شهرآرا «شادمان» است. افرادی که قصد دارند از وسایل نقلیه عمومی استفاده کنند، برای تردد به سایر محله‌ها خود را باید به ایستگاه اتوبوس شهرآرا و پمپ‌بنزین برسانند. گفتنی است، ایستگاه اتوبوس‌های تندروی توحید و گیشا از ایستگاه‌های اتوبوس نزدیک به شهرآرا هستند.

اگر قصد خرید آپارتمان در شهرآرا یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در شهرآرا را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در گیشا

خرید آپارتمان در ستارخان

خرید آپارتمان در صادقیه