سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در صادقیه تهران

محله صادقیه که در گذشته به آریاشهر معروف بوده، در غرب تهران واقع شده است. بخشی از محله صادقیه در منطقه دو و بخشی در منطقه پنج شهرداری تهران قرار گرفته است. مرز این دو منطقه، بزرگراه اشرفی اصفهانی و جناح می‌باشد. به‌عبارتی قسمت شرقی بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه جناح جزو منطقه ۲ و قسمت غربی این دو بزرگراه، منطقه ۵ محسوب می‌شود. ضلع شرقی صادقیه که در منطقه ۲ واقع شده است فلکه اول صادقیه، خیابان ستارخان و خیابان جلال آل احمد را شامل می‌شود.

قیمت ملک در صادقیه

قیمت خانه در محله صادقیه متوسط رو به بالاست. به دلیل داشتن امکانات کافی و دسترسی به سایر نقاط تهران، افراد زیادی به خرید آپارتمان در محله صادقیه جذب می‌شوند. به علاوه ساخت و ساز آپارتمان‌های نوساز در این محله مانند محله‌های دیگر، بسیار افزایش پیدا کرده است. به طور معمول، هر چه از سمت جنوب صادقیه به شمال آن می رویم، قیمت ملک، چه برای خرید چه برای اجاره، بالاتر می‌رود.

فلکه دوم صادقیه یکی از میدان های مهم در غرب تهران است که از شمال به بزرگراه اشرفی اصفهانی، از جنوب به بزرگراه جناح، از غرب به بزرگراه آیت الله کاشانی و از شرق به بلوار ستارخان متصل است. فلکه دوم صادقیه مرز بین منطقه دو و پنج شهرداری تهران است و پارک استقلال و مجتمع تجاری گلدیس اطراف این میدان واقع شده‌اند.

دسترسی به محله صادقیه

از ویژگی‌های جذاب محله صادقیه دسترسی آسان آن به بزرگراه‌هاست. این محله به بزرگراه‌های حکیم، آیت‌الله اشرفی اصفهانی، محمدعلی جناح، شیخ فضل الله نوری، جلال آل‌احمد، یادگار امام، بزرگراه ستاری و همچنین بلوار مرزداران و خیابان ستارخان دسترسی خوبی دارد. پس اگر خودروی شخصی دارید، رفت و آمد برای شما آسان خواهد بود. البته که محله صادقیه از نظر وسایل حمل و نقل عمومی نیز بسیار پیشرفت کرده است. نمونه بارز آن، ایستگاه مترو صادقیه است که به تمامی خطوط مترو حتی البرز دسترسی دارد. علاوه بر مترو، خطوط اتوبوس رانی و تاکسی نیز برای مردم فراهم شده است.

امکانات محله صادقیه

از مراکز خرید مهم صادقیه می‌توان به مرکز خرید گلدیس، مرکز خرید تهرانی و مرکز خرید افق اشاره کرد. مراکز درمانی معروف صادقیه بیمارستان تخصصی ابن‌سینا در فلکه دوم صادقیه و بیمارستان فوق تخصصی پیامبران در بلوار اباذر می‌باشند. بوستان یگانه، بوستان پرند و بوستان هلال نیز از مراکز تفریحی صادقیه هستند.

خرید آپارتمان در کاشانی

خرید آپارتمان در بلوار فردوس

خرید آپارتمان در اباذر