خرید و فروش خانه و آپارتمان در مرزداران تهران

مرزداران در شمال غربی پایتخت و در منطقه دو شهرداری تهران واقع شده است.

مرزداران از شرق به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از غرب به بلوار یادگار امام، از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه حکیم منتهی می‌شود. قرارگیری این محله در میان بزرگراه دسترسی را برای تردد به سایر نقاط تهران به‌ویژه برای کسانی که از خودرو شخصی استفاده می‌کنند بسیار راحت است.

دسترسی مرزداران

افرادی که در محله مرزداران زندگی می‌کنند، به دلیل دسترسی راحت به امکانات رفاهی، درمانی، اداری، تفریحی، از سکونت در این محله رضایت دارند. میدان گل‌ها، ابراهیمی و 35 متری لاله یکی از لوکیشن‌های خوشنام محله مرزداران است.

خیابان‌های پهن و عریض، امکانات، دسترسی مطلوب و قرارنداشتن در محدوده طرح ترافیک از مزایای مهم این محله جوان در غرب پایتخت به شمار می‌رود که سبب شده بسیاری متقاضی خرید آپارتمان در مرزداران باشند. وجود ایستگاه مترو مرزداران در محدوده پارک سرسبز، حمل‌ونقل عمومی در این محله را در وضعیت مطلوبی قرار داده است.

مجموعه ما به شما در خرید و فروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در مرزداران یا قیمت آپارتمان در مرزداران خیابان ناهید را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

قیمت خرید خانه در مرزداران

اگر به دنبال خرید خانه در مرزداران هستید، به دلیل قرارگرفتن در یک منطقه خوب از نظر آب‌وهوایی و دسترسی‌های بسیار مناسب به اتوبان‌ها و معابر اصلی شهر تهران، قیمت مسکن در آن، در سطح متوسط روبه‌ بالا قرار دارد.

گفتنی است که قیمت ملک در این منطقه متناسب با موقعیت جغرافیایی، نوع ساخت، سال ساخت، امکانات واحد مسکونی و ... می‌تواند کمتر و یا بیشتر باشد.

اگر قصد خرید خانه در مرزداران یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در مرزداران را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در صادقیه

خرید آپارتمان در اشرفی اصفهانی

خرید آپارتمان در جلال آل احمد-ارمکان