خرید و فروش خانه و آپارتمان در نیاوران


محله نیاوران جز مناطق مرفه تهران است و در منطقه 1 تهران قرار گرفته است. راه‌های دسترسی به محله نیاوران از شمال به شمیران، از جنوب به فرمانیه، از شرق به دارآباد و از غرب به تجریش راه دارد. خرید خانه در نیاوران احتیاج به توان مالی بالایی دارد. در ساخت آپارتمان‌های نیاوران از مصالح لوکس و باکیفیت استفاده شده است و از امکانات فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند. خیابان شهید باهنر، میدان نیاوران را به میدان قدس متصل می‌کند و خیابان اصلی این محله است. محله نیاوران مترو ندارد؛ ولی نزدیک‌ترین مترو به این محله ایستگاه متروی تجریش است.

 

امکانات محله نیاوران

نیاوران مراکز آموزشی متعدد دارد و به‌خوبی می‌تواند نیازهای فرهنگی ساکنین خودش را فراهم کند. شناخته‌شده‌ترین فرهنگسراهای تهران، فرهنگسرای نیاوران است. این فرهنگسرا برنامه‌های فرهنگی و هنری بسیاری را برگزار می‌کند.

 تکیه نیاوران علاوه بر ارزش مذهبی، ارزش تاریخی هم دارد، این اثر تاریخی متعلق به دورهٔ قاجار است. مجموعه فرهنگی نیاوران یکی از بناهای شاخص باارزش تاریخی است. از مراکز تفریحی نیاوران می‌توان به کاخ نیاوران،پارک نیاوران، حمام قدیمی نیاوران و اردوگاه شهید باهنر اشاره کرد. محله نیاوران از نظر خدمات بهداشتی و درمانی از امکانات ویژه‌ای برخوردار است.

سایت دلتا شما را در خریدوفروش ملک درهر منطقه همراهی می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در نیاوران یا قیمت آپارتمان در نیاوران را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید.

قیمت خانه در نیاوران

قیمت خانه در نیاوران به‌خاطر وجود پنت‌هاوس‌های لوکس و برج‌های لاکچری متفاوت است. برای خرید آپارتمان در نیاوران احتیاج به سرمایه‌گذاری زیادی است. محله نیاوران به‌خاطر آب‌وهوای پاک و ایده‌آل، چشم‌انداز زیبایش طرفداران زیادی را به سمت خودش جذب می‌کند.

اگر قصد خرید آپارتمان در نیاوران یا اطلاع از قیمت آپارتمان 60 متری در نیاوران  را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در اقدسیه

خرید آپارتمان در آجودانیه

خرید آپارتمان در کامرانیه