سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در آجودانیه تهران

آجودانیه یکی از مناطق لاکچری و خوش آب و هوای تهران است که در شمال شرق تهران و در محدوده  شمیرانات قرار گرفته است. محل قرارگیری آجودانیه در منطقه یک شهرداری و ناحیه پنج آن می‌باشد. در این محله به دلیل وجود خیابان‌های عریض ، ترافیک کمتری را به نسبت مناطق همجوار شاهد هستیم.

این محله به دلیل قرارگیری در دامنه البرز، دارای خیابان‌هایی با شیب زیاد و آب و هوای کوهستانی می‌باشد.

در کنار آب و هوای مناسب، امنیت بالا، امکانات رفاهی فراوان و کم بودن تردد و ترافیک، بر معروفیت این محله بی‌تاثیر نبوده است.

دسترسی آجودانیه

بلوار آجودانیه اصلی‌ترین خیابان این محله می‌باشد. این محله از شمال به دارآباد، از شرق و جنوب به اقدسیه و بزرگراه امام علی و از ناحیه غرب به صاحبقرانیه و نیاوران منتهی می‌شود.

آجودانیه به دلیل دسترسی به معابر شمال شرقی تهران، به آسانی به محلات و مناطق همجوار منتهی می‌شود. دسترسی به این محله از طریق اتوبان امام علی و خیابان باهنر امکان‌پذیر است. به‌علاوه بزرگراه ارتش دسترسی شما را به تهرانپارس و شهرک محلاتی امکان‌پذیر می‌سازد.

 خیابان سباری: معروف‌ترین خیابان این محله است که ورودی اصلی آن نیز محاسبه می‌شود.

بوستان نیلوفر: بوستانی کوهستانی واقع در شمال آجودانیه

قیمت آپارتمان در آجودانیه

تقاضای خرید و اجاره ملک در این محله به دلیل آب و هوای بسیار عالی و مدرن بودن، بسیار افزایش پیدا کرده است. اما بطور کلی سطح قیمت ملک در این منطقه کمی بالا است. اگر خواهان دریافت اطلاعات بیشتر در مورد قیمت دقیق ملک در آجودانیه هستید به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

امکانات محله آجودانیه

مراکز ورزشی این محله شامل:

  • سالن ورزشی دانیال
  • سالن ورزشی تهران
  • مجموعه ورزشی میثاق

وسایل نقلیه عمومی در آجودانیه

یکی از نزدیک‌ترین ایستگاه‌های مترو به آجودانیه، ایستگاه اقدسیه می‌باشد که در جنوب این محله قرار دارد. ایستگاه نوبنیاد هم به آن نزدیک است. این دو ایستگاه در خط قائم-آزادگان قرار گرفته‌اند.

  • از نزدیک‌ترین ایستگاه‌های اتوبوس، ایستگاه کاشانک است که در خیابان پورابتهاج واقع شده است. در بزرگراه ارتش نیز اتوبوس‌های تندرو خط 6 وجود دارند.
  • البته در مرز شمالی و جنوبی این منطقه اتوبوس‌های معمولی نیز مسافربری می‌کنند.
  • در کنار تاکسی‌های گذری، پایانه تاکسی‌رانی نوبنیاد نیز وجود دارد که به اغلب محله‌های دیگر راه دارد.

مراکز درمانی آجودانیه

یکی از نزدیک‌ترین بیمارستان‌ها، بیمارستان نیکان است اما به تازگی در این محله یک درمانگاه به نام درمانگاه فوق تخصصی آجودانیه احداث شده است که خدمات مختلفی ارائه می‌دهد.

از جمله بیمارستان‌هایی که به این محله نزدیک است شامل بیمارستان مسیح دانشوری، بیمارستان فوق تخصصی محک در دارآباد و بیمارستان باهنر در منظریه می‌باشد.

مکان‌های تفریحی آجودانیه

مرکز خرید عرش آجودانیه : واقع در شمال و خیابان پورابتهاج

باشگاه آجودانیه : یکی از برترین مراکز تفریحی که امکاناتی مانند تالارها، رستوران ها، کافی شاپ و .. را شامل می‌شود.