سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در کامرانیه تهران

کامرانیه در شمال پایتخت و در منطقه یک شهرداری تهران واقع شده است. کامرانیه یکی از محله‌های شمیران محسوب می‌شود که می توان گفت گران‌قیمت‌ترین خانه‌ها در این محله قرار گرفته است.

برای آشنایی بیشتر با موقعیت جغرافیایی این محله بهتر است که بدانید کامرانیه از شمال با جماران و نیاوران، از جنوب با بزرگراه صدر و از شرق و غرب با فرمانیه مجاورت دارد. البته این محله به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود؛ قسمت شمالی کامرانیه به نیاوران می‌رسد و قسمت جنوبی آن به جنوب فرمانیه و بزرگراه صدر منتهی می‌شود.

ویژگی و بافت شهری کامرانیه

کامرانیه مانند بسیاری از محله‌های شهرستان شمیران، بافت سنتی دارد و بخش عظیمی از آن در گذشته باغ و عمارت بوده است. البته در طول سالیان اخیر به دلیل آب‌وهوای بسیار مطلوبی که دارد ساخت‌وسازهای بسیاری در آن صورت گرفته و بافت امروزی آن به تلفیقی از بافت مدرن و سنتی تبدیل شده است. با گذر از این محله شاهد برج‌ها و ساختمان‌های لوکس و امروزی بسیاری خواهید بود.

دسترسی به محله کامرانیه

یکی از ویژگی های بسیار مهم برای خرید خانه در کامرانیه دسترسی راحت به مراکز اداری، تفریحی، ورزشی، مراکز خرید، آموزشی و ... است. تمرکز امکانات خوب و لوکس و در کنار آن آب‌وهوای خوش، این محله را به یکی از گران قیمت‌ترین محله‌های پایتخت تبدیل کرده است.

یکی از مهم‌ترین خیابان‌های کامرانیه «بازدار» نام دارد که در بخش شمالی آن واقع شده و از چهارراه کامرانیه در جنوب آغاز و به خیابان نیاوران در شمال منتهی می‌شود.

خرید خانه در کامرانیه مزایای بسیاری از جمله دسترسی راحت به سایر مناطق تهران دارد چه برای کسانی که از خودرو شخصی استفاده می‌کنند و چه برای افرادی که استفاده از حمل‌ونقل عمومی را به خودرو شخصی ترجیح می‌دهند. برای افرادی که با خودرو شخصی تردد می‌کنند استفاده از بزرگراه طبقاتی صدر بهترین گزینه برای تردد به سایر نقاط شهر است. اما افرادی که به دنبال استفاده از حمل‌ونقل عمومی هستند استفاده از مترو که نزدیک‌ترین ایستگاه به این محله ایستگاه مترو اقدسیه است، توصیه می‌شود. البته استفاده از اتوبوس و تاکسی هم می‌تواند گزینه خوبی برای این دست از افراد باشد.

خرید آپارتمان در نیاوران

خرید آپارتمان در فرمانیه

خرید آپارتمان در اندرزگو