خرید و فروش خانه و آپارتمان در نیاوران

 

محله نیاوران در منطقه 1 تهران قرار گرفته است. راه‌های دسترسی به محله نیاوران از شمال به شمیران، از جنوب به فرمانیه، از شرق به دارآباد و از غرب به تجریش راه دارد. خرید خانه در نیاوران احتیاج به توان مالی بالایی دارد. در ساخت آپارتمان‌های نیاوران از مصالح لوکس و باکیفیت استفاده شده است و از امکانات فوق‌العاده‌ای برخوردار هستند. خیابان شهید باهنر، میدان نیاوران را به میدان قدس متصل می‌کند و خیابان اصلی این محله است. محله نیاوران مترو ندارد؛ ولی نزدیک‌ترین مترو به این محله ایستگاه متروی تجریش است.

امکانات محله نیاوران

نیاوران مراکز آموزشی متعدد دارد و به ‌خوبی می‌تواند نیازهای فرهنگی ساکنین خودش را فراهم کند. شناخته‌شده‌ترین فرهنگسرای تهران، فرهنگسرای نیاوران است. این فرهنگسرا برنامه‌های فرهنگی و هنری بسیاری را برگزار می‌کند.

 تکیه نیاوران علاوه بر ارزش مذهبی، ارزش تاریخی هم دارد، این اثر تاریخی متعلق به دورهٔ قاجار است. مجموعه فرهنگی نیاوران یکی از بناهای شاخص باارزش تاریخی است. از مراکز تفریحی نیاوران می‌توان به کاخ نیاوران، پارک نیاوران، حمام قدیمی نیاوران و اردوگاه شهید باهنر اشاره کرد. محله نیاوران از نظر خدمات بهداشتی و درمانی از امکانات ویژه‌ای برخوردار است.

سایت دلتا شما را در خرید و فروش ملک در هر منطقه همراهی می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در نیاوران یا قیمت خرید آپارتمان در نیاوران را براساس منطقه، قیمت و سال ساخت مشاهده کنید.

قیمت خرید آپارتمان در نیاوران

قیمت خانه در نیاوران به ‌خاطر وجود پنت‌هاوس‌های لوکس و برج‌های لاکچری متفاوت است. برای خرید آپارتمان در نیاوران احتیاج به سرمایه‌گذاری زیادی است. محله نیاوران به‌خاطر آب ‌و هوای پاک و ایده‌آل و چشم‌انداز زیبایش طرفداران زیادی دارد.

اگر قصد خرید آپارتمان در نیاوران یا اطلاع از قیمت آپارتمان 60 متری در نیاوران را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آنها را در ‌سایت دلتا بیابید.

خرید آپارتمان در اقدسیه

خرید آپارتمان در آجودانیه

خرید آپارتمان در کامرانیه