اجاره خانه و آپارتمان در ظفر

ظفر یکی از مناطق لوکس در منطقه ۳ شهرداری است و در واقع یکی از خیابان‌های شمیران محسوب می‌شود که نام این خیابان هوشنگ دستجردی است. محله ظفر از غرب به خیابان ولیعصر، از شرق به خیابان شریعتی، از جنوب به محله داوودیه و از شمال به محله زرگنده ختم می‌شود. این محله از نظر دسترسی و امکانات در موقعیت خوبی قرار دارد؛ در نتیجه شما با اجاره آپارتمان در ظفر شانس زندگی در یک محله لاکچری را به خود هدیه می‌دهید. 

خانه‌هایی که در محله ظفر قرار دارند اکثرا با متراژهای بالا و نوساز هستند. در محله ظفر مراکز خرید متنوع و بیمارستان‌های مهمی چون شهید مطهری، بیمارستان خاتم‌الانبیا، بیمارستان شهید هاشمی‌نژاد و بیمارستان کودک علی‌اصغر را مشاهده می‌کنید. 

وضعیت دسترسی به محله ظفر

محله ظفر به دلیل وجود مراکز اداری و نزدیک بودن به محله میرداماد، در ساعات اداری از حجم ترافیک بالایی برخوردار است. بهترین راه برای رفت‌و‌آمد به محله ظفر، استفاده از مترو است که در ایستگاه‌های مترو شریعتی، حقانی و بلوار میرداماد قرار دارد. علاوه‌ بر آن شما می‌توانید از اتوبوس‌های تندرو تجریش - میدان راه‌آهن استفاده کنید.

مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره خانه در ظفر یا آگاهی از اجاره آپارتمان ظفر بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت رهن و اجاره املاک دلتا مشاهده کنید.  

خیابان‌های مهم محله ظفر

·         خیابان نفت

·         خیابان شریعتی

·         خیابان ولیعصر

·         خیابان بهروز

·         خیابان افشار

اگر قصد اجاره آپارتمان در ظفر یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در ظفر را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

اجاره آپارتمان در جردن

اجاره آپارتمان در میرداماد

اجاره آپارتمان در گاندی