اجاره خانه و آپارتمان در میرداماد

محله میرداماد یا همان داوودیه در منطقه 3 شهرداری تهران قرار دارد. این محله از غرب به بزرگراه مدرس، از شرق به خیابان شریعتی، از شمال به خیابان ظفر و از جنوب به بزرگراه حقانی متصل می‌شود. میرداماد یکی از قطب‌های اصلی تجاری و اداری شهر تهران است. به‌گونه‌ای که بیشتر مزون‌های لباس عروس در محدوده میدان مادر قرار دارد. محله میرداماد در زمان‌های قدیم پوشیده از باغ و زمین کشاورزی بوده، به همین دلیل اکنون از آب‌و‌هوای بسیار خوبی برخوردار است و افراد بسیاری  تمایل به خرید و اجاره آپارتمان در میرداماد را دارند. 

دسترسی به محله میرداماد چگونه است؟

باتوجه به اینکه بلوار میرداماد یکی از راه‌های اصلی تهران است، دسترسی به این محله بسیار راحت است. دو ایستگاه مترو میرداماد و شریعتی به این محله متصل می‌شود که به رفت‌وآمد مردم سرعت می‌بخشد. علاوه‌برآن خطوط اتوبوس و تاکسی متعددی در این محله قرار دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. 

قیمت آپارتمان در محله میرداماد

اغلب خانه‌هایی که در این محدوده قرار گرفته‌اند نوساز و از متراژهای بالایی برخوردار هستند. می‌توان گفت رنج قیمت اجاره خانه میرداماد در مقایسه با مناطق شمال شهر تهران کمی پایین‌تر است. اگر قصد  اجاره آپارتمان در میرداماد یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در میرداماد را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

اجاره آپارتمان در ظفر

اجاره آپارتمان در ونک

اجاره آپارتمان در الهیه