اجاره خانه و آپارتمان در نیاوران

نیاوران از لوکس‌ترین مناطق تهران است که در منطقه 1 شهرداری قرار دارد و جزو مناطق اعیان‌نشین تهران است. این محله از شمال به ارتفاعات کلک‌چال از غرب به تجریش، از شرق به دارآباد و از جنوب به فرمانیه متصل می‌شود. با عبور از کوچه‌های این محله شما شاهد خانه‌های لوکس هستید که از معماری فوق‌العاده‌ای ساخته شده‌اند.

چگونگی دسترسی به محله نیاوران

با توجه به اینکه امکانات رفاهی محله نیاوران بسیار است قیمت خرید و اجاره خانه بالا است. دسترسی محله نیاوران به اتوبان صدر رفت‌وآمد را به این محله آسان کرده است. علاوه ‌برآن شما می‌توانید از ایستگاه مترو تجریش استفاده کنید و به رفت‌و‌آمد خود سرعت ببخشید.

مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره خانه در نیاوران یا آگاهی از قیمت اجاره آپارتمان در  نیاوران بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده کنید

قیمت اجاره خانه در نیاوران

با توجه به اینکه محله نیاوران از امکانات رفاهی بسیار، آب‌ و هوای خوب و خانه‌های لوکس برخوردار است، قیمت خرید و اجاره خانه در این محله بالا است. در حال حاضر برای اجاره آپارتمان 50 متری دوخوابه در نیاوران به 300 میلیون ودیعه و ماهیانه 15 میلیون اجاره نیازمندید.

اگر قصد اجاره آپارتمان در نیاوران یا قصد اطلاع از قیمت اجاره آپارتمان در نیاوران را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

اجاره آپارتمان در دروس

اجاره آپارتمان در تجریش

اجاره آپارتمان در اقدسیه