خرید و فروش خانه و آپارتمان در سهروردی شمالی

سهروردی شمالی محله‌ای پرطرفدار در منطقه هفت شهرداری تهران است. این محله به دلیل دسترسی بسیار خوبی که به سایر نقاط شهر تهران دارد، متقاضیان بسیاری به دنبال خرید اپارتمان در سهروردی شمالی هستند.
در طول سال‌های اخیر ساخت‌وسازهای بسیاری در این منطقه صورت‌گرفته و بسیاری از واحدهای مسکونی قدیمی و کلنگی جای خود را به ساختمان‌های نوساز داده‌اند. البته بخش زیادی از واحدهای مسکونی در این محله، تجاری - اداری هستند. گفتنی است هر چه از نیمه شمالی سهروردی شمالی به سمت خیابان بهشتی نزدیک‌تر می‌شویم کاربری ساختمان‌ها از مسکونی به اداری و تجاری تغییر پیدا می‌کنند.

خرید خانه در سهروردی و یا واحدهای اداری - تجاری در محله سهروردی شمالی نیازمند سرمایه زیادی است چرا که متوسط قیمت مسکن در این محله از متوسط قیمت شهر تهران بالاتر است.

امکانات محله سهروردی شمالی

افرادی که در سهروردی سکونت دارند، به‌راحتی به مراکز آموزشی، درمانی، رفاهی، تفریحی و ... دسترسی دارند و برای تأمین مایحتاج زندگی خود نیازی نیست که از محدوده سهروردی خارج شوند. یکی از مشخصه‌های خیابان سهروردی مراکز تجاری بسیاری است که در امتداد آن قرار گرفته‌اند. از جمله این مراکز تجاری می‌توان به مجتمع کوروش و پاساژ اندیشه اشاره کرد.

مجموعه ما به شما در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در سهروردی یا قیمت آپارتمان در سهروردی شمالی را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

دسترسی به محله سهروردی

خیابان سهروردی شمالی، از محدوده پل سیدخندان و بزرگراه رسالت در شمال آغاز می‌شود و در ادامه مسیر به سمت جنوب، با عبور از خیابان‌های خرمشهر، هویزه، بهشتی و مطهری در نهایت در جنوبی‌ترین نقطه به خیابان بهار شیراز می‌رسد

اگر جزو افرادی هستید که استفاده از حمل‌ونقل عمومی را به خودرو شخصی ترجیح می‌دهید، با خرید آپارتمان در سهروردی شمالی به‌راحتی می‌توانید به سایر نقاط شهر تهران تردد کنید. ایستگاه مترو سهروردی و شهید قدوسی دو ایستگاه نزدیک به این محله هستند. همچنین در این محله امکان استفاده از اتوبوس‌ و تاکسی نیز وجود دارد.

اگر قصد خرید خانه در سهروردی شمالی یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در سهروردی شمالی را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در بهار

خرید آپارتمان در عباس آباد-اندیشه

خرید آپارتمان در کریمخان