سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در عباس آباد تهران

عباس آباد یا همان خیابان بهشتی محله‌ای در منطقه هفت شهرداری تهران است که به دلیل موقعیت خوب جغرافیایی، امکانات مناسب و دسترسی آسان، شهروندان بسیاری متقاضی خرید آپارتمان در در این محله  هستند.

بخش اعظمی از بافت محله عباس آباد را واحدهای اداری - تجاری تشکیل می‌دهند از همین رو افراد زیادی از سایر نقاط شهر تهران برای رسیدن به محل کار خود، در این محله تردد می‌کنند. همین موضوع باعث شده است در ابتدای صبح و ساعات پایان کاراداری، این محله مملو از کارمندان و شاغلان باشد.

ادارات و مراکز مهم در عباس آباد عبارتند از: موزه بانک مرکزی، وزارت راه و شهرسازی، مصلی تهران، کتابخانه ملی ایران، استانداری تهران، سازمان بنادر و دریانوردی، باغ کتاب

قیمت مسکن در عباس آباد

کسانی که به دنبال خرید آپارتمان در عباس آباد هستند، لازم است که بدانند متوسط قیمت مسکن در این محله بالاست و خرید خانه در آن نیازمند سرمایه زیادی است. اما اگر نقدینگی موردنیاز برای خرید خانه در عباس آباد را دارید، باید بگوییم که یکی از بهترین محله‌های تهران را برای سکونت انتخاب کرده‌اید.

تنوع واحدهای مسکونی در این محله زیاد است؛ شما متناسب با بودجه‌ای که دارید می‌توانید به سراغ خرید واحدهای مسکونی نوساز و یا حتی خانه‌های قدیمی با سال ساخت بالای 20 سال بروید.

دسترسی به محله عباس آباد

اگر بخواهیم در خصوص دسترسی این محله به سایر نقاط شهر تهران توضیح دهیم باید بگوییم محله عباس آباد از جنوب به خیابان مطهری، از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به اتوبان مدرس منتهی می‌شود. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به سهروردی، آپادانا، نیلوفر، نوبخت، مهناز، اندیشه، سورنا، میرعماد و پارسا اشاره کرد.

وضعیت حمل و نقل عمومی محله عباس آباد

یکی از مزایای بسیار خوب این محله، دسترسی آسان به حمل و نقل عمومی است که باعث شده ساکنان و یا افرادی که به این محله رفت و آمد می‌کنند، به راحتی بتوانند به مناطق دیگر تهران  دسترسی داشته باشند. ایستگاه اتوبوس تندرو خط ۵، پایانه بیهقی- پایانه علم و صنعت و خط ۷، میدان راه آهن- پایانه تجریش در نزدیکی این محله ایستگاه دارند. افرادی که با مترو تردد می‌کنند، می‌توانند از ایستگاه بهشتی واقع در خط یک کهریزک – تجریش استفاده کنند.

خرید آپارتمان در سهروردی

خرید آپارتمان در نیلوفر

خرید آپارتمان در قائم مقام