خرید و فروش خانه و آپارتمان در سازمان برنامه جنوبی تهران

سازمان برنامه جنوبی محله‌ای نسبتا نوساز و با تراکم جمعیت نسبتا پایینی است. اگرچه در دل محله‌های شلوغ و پرتردد غرب تهران مثل بلوار فردوس و صادقیه قرار گرفته اما محله‌ای دنج و مسکونی و کم تردد است که در عین خلوت بودن و شلوغ نبودنش، از نظر امکانات رفاهی و مرکز خرید چیزی کم ندارد. دسترسی بزرگراهی خیلی خوب محله سازمان برنامه، آن را به محله‌ای ایده‌آل برای ساکنان غرب تهران تبدیل کرده و درعین حال این محله از نظر حمل و نقل عمومی هم محله خوش مسیری است. اگر به دنبال محله‌ای خوش مسیر در نزدیکی مرکز خرید بزرگی مثل هایپر استار و مجموعه ورزشی و تفریحی ارم هستید، خرید آپارتمان در سازمان برنامه جنوبی انتخاب خوبی است.

سازمان برنامه جنوبی کجاست؟

سازمان برنامه جنوبی در محدوده‌ی  غربی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۵ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با بزرگراه علامه جعفری، از شرق با بلوار شقایق جنوبی، از جنوب با بزرگراه سردار حجازی و از غرب با بزرگراه باکری محدود شده است و با محله‌های ‌ارم، پرواز، اکباتان، سازمان آب و سازمان برنامه شمالی مجاورت دارد.

دسترسی‌ها و امکانات سازمان برنامه جنوبی

دسترسی به بزرگراه علامه جعفری در شمال و بزرگراه حجازی در جنوب و بزرگراه باکری در غرب از مزیت‌های خرید آپارتمان در سازمان برنامه جنوبی است. از طرفی وجود مترو ارم سبز در جنوب محله سازمان برنامه جنوبی، دسترسی این محله به سایر نقاط شهر را بسیار مناسب نموده است. همچنین در پایانه ارم سبز امکان استفاده از اتوبوس و تاکسی نیز فراهم است.

از اماکن مهم محله سازمان برنامه جنوبی می‌توان به بوستان پرنیان، بوستان گلدشت، پارک ارم، باغ وحش ارم، بوستان جانبازان، بوستان ساناز، بوستان ارکیده، آکادمی فوتبال پاس المپیک، بوستان بلوط، بوستان کاجی، شهربازی زهان، هایپر استار باکری و بازار میوه و تره بار سازمان برنامه اشاره کرد.

قیمت آپارتمان در سازمان برنامه جنوبی

قیمت آپارتمان در سازمان برنامه جنوبی نسبت به سازمان برنامه شمالی و میانگین قیمت آپارتمان در منطقه 5 تهران کمی پایین‌تر است. علی رغم پایین‌تر بودن قیمت ـپارتمان در سازمان برنامه جنوبی نسبت به سایر نقاط منطقه 5 تهران، این محله از نظر امکانات رفاهی و تفریحی و دسترسی‌ها چیزی کم ندارد و خرید آپارتمان در سازمان برنامه جنوبی یک انتخاب عالی برای سکونت و سرمایه‌گذاری است.