سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در دیباجی جنوبی تهران

بدون شک هر فردی قبل از اقدام برای خرید خانه، باید با محله‌ای که قرار است در آن سکونت داشته باشد آشنا شود؛ از همین رو ما قصد داریم برای کسانی که به دنبال خرید آپارتمان در دیباجی جنوبی هستند، اقدام به معرفی این محله کنیم.

دیباجی جنوبی در منطقه شهرداری سه تهران واقع شده است که با محله قلهک و اختیاریه مجاورت دارد. دیباجی از جنوب به اتوبانهای همت و رسالت، از غرب به اتوبان چمران، از شرق به خیابان پاسداران و از شمال تا بزرگراه مدرس، صدر و چمران منتهی و به لحاظ دسترسی تقریباً جزو بهترین مناطق تهران محسوب میشود.

خیابان دیباجی یکی از خیابان‌های قدیمی شهر تهران به شمار می‌رود که توسط بزرگراه صدر به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود.

دسترسی دیباجی جنوبی

یکی از موضوعاتی که هر فردی قبل از خرید خانه به آن دقت می‌کند، دسترسی راحت محله مذکور به سایر نقاط شهر است از همین رو یکی از ویژگی‌های بسیار مهم محله دیباجی جنوبی دسترسی راحت به حمل‌ونقل عمومی است که باعث شده ساکنان آن به راحتی به سایر نقاط شهر تردد کنند.

ویژگی خرید آپارتمان در دیباجی جنوبی

تنوع واحدهای مسکونی از لحاظ متراژ، نوع ساخت، امکانات و ... در محله دیباجی جنوبی، باعث شده هر فرد با هر نوع سلیقه‌ای خانه موردنظر خود را به‌راحتی پیدا کند. البته ذکر این نکته ضروری است که متوسط قیمت ملک در این منطقه بالا است از همین رو فقط افرادی که بودجه بالایی برای خرید خانه دارند می‌توانند در این محله اقدام به خرید خانه و یا سرمایه‌گذاری کنند.

لازم به یادآوری است که ارزش مسکن در این منطقه همانند دیگر مناطق تهران بستگی به شاخص‌های متعددی همچون نوع ساختمان، مصالح به کار رفته، چگونگی نقشه، امکانات، لوازم تزئینی و موقعیت جغرافیایی ساختمان دارد.

خرید خانه در پاسداران

خرید خانه در قلهک

خرید خانه در اختیاریه