سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شیخ بهایی تهران

محله شیخ بهایی یکی از محله‌های معروف منطقه سه شهر تهران است. این محله هم بخش شمالی دارد و هم جنوبی. شیخ بهایی شمالی که از محله ونک عبور می‌کند، به معابر مهمی مانند شیخ بهائی، سئول، اوستا و همچنین ده ونک متصل گردیده است. از مهم‌ترین خیابان‌های این محله می‌توان به خیابان آفریقا، خیابان ملاصدرا و خیابان ونک اشاره کرد که دسترسی مردم را به سایر مناطق راحت‌تر کرده است. محله شیخ بهایی با اینکه در مرکز شهر قرار گرفته است، اما به دلیل وجود فضاهای سبز و بوستان‌ها، آب و هوای مطلوبی دارد.

شیخ بهایی جنوبی در منطقه شش شهر تهران قرار گرفته و آن را یکی از بهترین محلات تهران به حساب می‌آورند. بافت این محله تا حدودی قدیمی بوده اما در گذر زمان، ساخت و ساز خانه‌های لوکس نیز در آن گسترش پیدا کرده است. در شیخ بهایی جنوبی، آژانس‌های گردشگری و مراکز تجاری لوکس قرار گرفته اند که بر مدرن شدن این محله افزوده است.

دسترسی به محله شیخ بهایی

این محله به بزرگراه کردستان، بزرگراه شهید همت، حقانی و مدرس دسترسی دارد. به‌علاوه محله شیخ بهایی از شرق به چهارراه جهان کودک و خیابان آفریقا و از شمال به بزرگراه نیایش، از غرب به آرارات و ده ونک و از جنوب به محله یوسف آباد دسترسی پیدا می‌کند.

هنوز در این محله ایستگاه مترویی ثبت نشده و اگر می‌خواهید با وسایل نقلیه عمومی حمل و نقل کنید، باید از اتوبوس و تاکسی استفاده کرده یا به وسیله نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این محله یعنی ایستگاه میدان هفت تیر رفت و آمد کنید.

خرید خانه در محله شیخ بهایی

همانطور که در بالا ذکر شد، این محله هنوز هم بافت قدیمی خود را حفظ کرده است. در نتیجه در این محله خانه‌های کلنگی به وفور مشاهده می‌شوند که صاحبان این املاک به دنبال فروش یا ساخت و ساز آن هستند. البته که در در گذر زمان با گسترش شهر و ساخت و سازهای انبوه، این محله هم شکلی مدرن و لوکس به خود گرفته است.

امکانات محله شیخ بهایی

در این محله امکانات زیادی برای زندگی و تفریح شما وجود دارد. از اماکن دیدنی این محله می‌توان به ده ونک اشاره کرد. پاساژ شیخ بهایی هم از معروف‌ترین پاساژهای این محله است که اغلب مردم مایحتاج خود را از آنجا تامین می‌‌کنند. اداره توانیر و سرای محله هم از دیگر امکانات این محله است که رفاه و آسایش را برای ساکنین این محله فراهم می‌کند.

خرید آپارتمان در ملاصدرا

خرید آپارتمان در شیراز شمالی

خرید آپارتمان در شیخ بهایی جنوبی