سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در توحید تهران

محله توحید یکی از قدیمی‌ترین محلات شهر تهران است که در قسمت مرکزی و منطقه دو شهرداری تهران واقع شده است. محله توحید از سمت شمال به خیابان ستارخان، از جنوب به خیابان آزادی، از طرف غرب به خیابان بهبودی و از شرق به خیابان توحید محدود می شود. به علاوه این محله در مجاورت محله‌هاینصرت، شادمهر، سلسبیل شمالی، شهرآرا، کارون شمالی و جمهوری می‌باشد. از مزیت‌های محله توحید این است که محدودیت‌های ترافیکی شامل آن نمی‌شود. همین مسئله باعث شده عده زیادی از مردم سراسر پایتخت، این محله را برای خرید یا اجاره آپارتمان انتخاب کنند. معروف ترین تقاطع این محله، میدان توحید است. این تقاطع خیابان توحید، خیابان ستارخان، بزرگراه چمران و خیابان میرخانی را به یکدیگر متصل می‌کند. به علاوه خیابان خوش شمالی، خیابان ستایش، خیابان پرچم و خیابان نیایش از خیابان‌های مهم این محله می‌باشد.

خرید خانه در محله توحید

به دلیل وجود خانه‌های قدیمی و آپارتمان‌های نوساز در کنار هم، حین خرید آپارتمان در محله توحید انتخاب‌های زیادی پیش روی شماست. بطور کلی قیمت ملک در محله توحید تابع عوامل مختلف مانند موقعیت خانه بوده و رنج آن متوسط رو به بالا است. به عنوان مثال هر چه این موقعیت به خیابان ستارخان نزدیکتر باشد، قیمت خانه در محله بالاتر می‌رود. خیابان کوثر نیز از بهترین خیابان‌های محله توحید است که قیمت خانه در آن کمی بالا است. اجاره آپارتمان در محله توحید رونق زیادی دارد، زیرا اجاره‌ خانه در این محله ارزان‌تر بوده و موارد اجاره بهتری در آن یافت خواهد شد.

دسترسی محله توحید به سایر مناطق

محله توحید یکی از محلات خوب مرکزی تهران به لحاظ دسترسی است. بهترین مسیر دسترسی به محله توحید از خیابان و میدان توحید است. اگر خودروی شخصی دارید، خیابان توحید از شمال به بزرگراه چمران و از جنوب به بزرگراه نواب مرتبط بوده و به همین دلیل می تواند در بخش های شمالی دسترسی این محله را با محلاتی مانند ونک ، سعادت آباد ، گیشا و حتی ولنجک برقرار کرده و در جنوب دسترسی محله را با محلات جنوب تهران مانند بریانک ، نازی آباد ، محله خزانه و محله جوادیه برقرار می کند. اگر هم خواهان رفت و آمد با وسایل نقلیه هستید، ایستگاه مترو توحید آماده خدمت رسانی به شماست.

امکانات محله توحید

در محله توحید فروشگاه‌ها و مراکز خرید بسیاری وجود دارد که می‌توانند در جهت رفع نیاز ساکنین موثر باشند. از مراکز خرید مهم این محله می‌توان به مرکز خرید برج شهرآرا، مجتمع تجاری آزادی و بازار سنتی توحید اشاره کرد. بیمارستان طبی کودکان، دانشکده پرستاری دانشگاه تهران و بیمارستان امام خمینی نیز از جمله مراکز درمانی مهم محله توحید می‌باشند.

خرید آپارتمان در ستارخان

خرید آپارتمان در شهرآرا

خرید آپارتمان در نصرت