سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شهرک ولیعصر تهران

شهرک ولیعصر محله‌ای پرجمعیت با بافت قدیمی که در منطقه هجده شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال با بلوار معلم، از جنوب و شرق با اتوبان سعیدی و از غرب با اسماعیل‌آباد محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های بهداشت، ولیعصر شمالی، ولیعصر جنوبی و شهرک صاحب الزمان قرار دارد. از خیابان‌های مهم این محله می‌توان به خیابان شهید رجایی، خیابان شریعتی، خیابان ولی محمدی، خیابان یاسر، خیابان پژاوند، خیابان آقا بابائیان و خیابان بنایی اشاره کرد.

قیمت آپارتمان در شهرک ولیعصر

قیمت آپارتمان در این محله مانند سایر محله‌ها با توجه به عوامل گوناگونی از قبیل موقعیت جغرافیایی، قدمت بنا و متراژ متفاوت است. با توجه به آنکه این محله در قسمت جنوبی تهران قرار دارد، قیمت آپارتمان در این محله نسبت به سایر محله‌های تهران پایین تر است. به طوری که با بودجه محدودی می‌توانید در این محله صاحبخانه شوید.

دسترسی به شهرک ولیعصر

این محله در محدوده طرح زوج و فرد قرار ندارد. بنابراین به راحتی می‌توانید با اتومبیل خود به این منطقه تردد کنید. علاوه بر آن این منطقه ایستگاه مترو ندارد، اما نزدیک‌ترین ایستگاه مترویی که در مجاورت این محله قراردارد، متروی نعمت‌آباد است. همچنین از طریق سامانه اتوبوس تندرو BRT ، خط ۱۰(دانشگاه آزاد علوم و تحقیقات به پایانه آزادگان) امکان رفت و آمد به این منطقه را راحت‌تر می‌کند.

امکانات شهرک ولیعصر

این محله با قدمت بالا، امکانات رفاهی خوبی را در اختیار ساکنان خود قرار داده است. از جمله امکانات این محله می‌توان به بوستان ولیعصر، بوستان گلستان، بوستان صنوبر، بوستان بنفشه و بوستان قائم که از بزرگ‌ترین بوستان‌های تهران است، اشاره کرد. علاوه بر آن بیمارستان‌های غیاثی، شهدای یافت‌آباد و بیمارستان کودکان حکیم در محله های نزدیک به شهرک ولیعصر قرار دارند.

خرید آپارتمان در تولید دارو

خرید آپارتمان در بهداشت

خرید آپارتمان در شهید رجایی