سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در افسریه تهران

محله افسریه در جنوب شرقی تهران و در منطقه پانزده شهرداری قرار دارد. این محله از شرق با بلوار نیکو عمل، بلوار خاتم الانبیاء و خیابان قصر فیروزه و از غرب با بزرگراه بسیج و خیابان بقایی محدود شده است. همچنین در مجاورت با محله‌های مشیریه، ابوذر، اسلام آباد قرار دارد. تقاطع مهم این محله سه راه افسریه نام دارد. خیابان‌های اصلی این محله به صورت 15 متری اول، 15متری دوم و 15 متری سوم نامگذاری شده‌اند.

قیمت آپارتمان در محله افسریه

قیمت آپارتمان در این محله مانند سایر محله‌ها با توجه به عوامل گوناگونی از قبیل موقعیت جغرافیایی، قدمت بنا و متراژ متفاوت است. این محله از بافت قدیمی برخوردار است. با توجه به قرارگیری محله در قسمت جنوب شرق تهران، قیمت خانه در آن متوسط رو به پایین است و به راحتی می‌توانید خانه مد نظر خود را انتخاب کنید.

دسترسی به محله افسریه

دسترسی این محله به سایر محله‌های تهران به دلیل نزدیکی به اتوبان و بزرگراه‌ها بسیار راحت است. این منطقه در محدوده طرح ترافیک زوج و فرد نیست و می‌توانید از طریق بزرگراه بسیج، بزرگراه امام رضا و بزر‌گراه بعثت به این محله رفت‌و‌آمد کنید. علاوه بر آن ایستگاه اتوبوس‌های این محله شامل ایستگاه اتوبوس ولیعصر، ایستگاه اتوبوس رحمانی و ایستگاه اتوبوس بسیج می‌باشند. این محدوده ایستگاه مترو ندارد، اما می‌توانید از طریق مترو خط بسیج که در مجاورت آن قرار دارد به راحتی رفت‌و‌آمد کنید.

امکانات محله افسریه

این محله از امکانات رفاهی خوبی برخوردار است. اگر به خیابان بیست متری آن سری زده باشید، حتما فروشگاه‌های متعدد فروش لباس زنانه و مردانه و مراکز تولیدی صنایع چوبی را مشاهده کرده‌اید. همچنین بوستان‌های فجر، فرهاد و آفتاب شرق در این منطقه قرار دارند. علاوه بر آن درمانگاه‌های شبانه روزی، بانک رفاه کارگران، مساجد و حسینه‌های متعدد در این محله به چشم می‌خورند.

خرید آپارتمان در هاشم آباد

خرید آپارتمان در ابوذر

خرید آپارتمان در مسعودیه