اجاره خانه و آپارتمان در جردن

خرید یا اجاره خانه و آپارتمان، با توجه  به تورمی که در بازار امروز شاهد آن هستیم، تصمیم مهم و پرهزینه‌ای است که نیاز دارد قبل از اقدام محل سکونت را به‌خوبی بررسی کنیم. جردن محله‌ای در منطقه 3 شهرداری است که به دلیل محبوبیت آن در بین مردم و امکانات مناسب آن بسیاری از افراد با آن آشنایی دارند. اجاره آپارتمان در جردن، بین متقاضیانی که قصد اجاره خانه در تهران را دارند بسیار بالا است. 

آشنایی با امکانات محله جردن برای اجاره خانه

محله جردن به دلیل برخورداری از آب‌و‌هوای خوب و بوستان‌های متنوع و امکانات رفاهی فراوان، بهترین گزینه برای اجاره آپارتمان و سکوت در این محله است. برخلاف تصور با وجود اینکه محله جردن جزو بالاشهر تهران به شمار می‌آید؛ اما شما به‌راحتی می‌توانید آپارتمان‌هایی با متراژ پایین نیز پیدا کنید؛ این ویژگی منحصربه‌فرد سبب می‌شود حتی با بودجه محدود نیز در محله دلخواه خود ملکی اجاره نماید. مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره خانه در جردن یا آگاهی از قیمت اجاره آپارتمان جردن بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده کنید.  

دسترسی به حمل و نقل عمومی در جردن چگونه است؟

ایستگاه‌ مترو حقانی واقع در جنوب شرقی جردن و ایستگاه مترو میرداماد واقع در بلوار میرداماد نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به محله جردن است که شما به راحتی می‌توانید به این محله رفت‌و‌آمد کنید؛ علاوه بر آن می‌توانید از اتوبوس‌هایBRT، نیز استفاده کنید. اگر قصد  اجاره آپارتمان در جردن یا قصد اطلاع از قیمت اجاره آپارتمان در جردن را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

اجاره آپارتمان در ظفر

اجاره آپارتمان در میرداماد

اجاره آپارتمان در گاندی