اجاره خانه و آپارتمان در دروس

دروس از محله‌های قدیمی تهران است که در شمال شرق قرار دارد و از لحاظ جغرافیایی در جایگاه مناسبی است. در این محله اصول شهرسازی به درستی رعایت شده و شما شاهد خیابان‌بندی منظم هستید. با توجه به اینکه این محله در منطقه 3 تهران قرار دارد، قیمت اجاره خانه در دروس بالاتر از مناطق دیگر تهران است. بافت این محله بیشتر نوساز است و ساختمان‌ها با امنیت بالایی ساخته شده‌اند. مهم‌ترین خیابان‌های این محله شامل خیابان هدایت، خیابان کماسایی، خیابان یارمحمدی و خیابان صالح حسینی است. 

دسترسی به محله دروس چگونه است؟

وجود ایستگاه‌های تاکسی، اتوبوس و مترو شریعتی، قلهک و تجریش دسترسی به این محله را بسیار آسان کرده است. علاوه بر آن شما می‌توانید به راحتی با اتومبیل شخصی خود به این محله تردد کنید. 

مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره خانه در دروس یا آگاهی از قیمت اجاره آپارتمان دروس بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده کنید.  

قیمت اجاره آپارتمان در دروس

دروس جزو محله‌های بالاشهر تهران است که ساختمان‌های  لوکسی در آن قرار دارد که عمدتا از متراژهای بالایی برخوردار هستند. در نتیجه برای اجاره آپارتمان دروس، نیازمند بودجه نسبتا بالایی هستید. در حال حاضر برای اجاره یک واحد آپارتمان 100 متری به 700 میلیون ودیعه و 15 میلیون اجاره ماهیانه نیازمندید. اگر قصد  اجاره آپارتمان در دروس یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در دروس را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

اجاره آپارتمان در پاسداران

اجاره آپارتمان در نیاوران