اجاره خانه و آپارتمان در چیتگر

محله چیتگر در شمال غرب و منطقه ۲۲ شهرداری تهران قرار دارد که جزو بزرگ‌ترین محله‌های پایتخت به شمار می‌آید. چیتگر از دو قسمت شمالی و جنوبی تشکیل شده است. قدمت محله چیتگر در مقایسه با محله‌های دیگر تهران کم‌تر است و به نوعی همه این محله‌ را با ساختمان‌های مدرن و برج‌های بلند می‌شناسند. 

در این محله جاذبه‌های گردشگری مانند جنگل و دریاچه باعث شده افراد بسیاری تمایل به خرید و اجاره آپارتمان چیتگر داشته باشند. چیتگر شمالی از سمت شمال به اتوبان شهید همت و از جنوب به بزرگراه شهید لشکری از سمت شرق به شهرک راه‌آهن و از غرب آن شهرک کارمندان شهرداری متصل می‌شود. چیتگر جنوبی نیز در مجاورت محله‌هایی همچون وردآورد، شهرک دانشگاه تهران، شهرک سینمایی غزالی، چیتگر شمالی و شهرک شهرداری قرار گرفته است.  

مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره خانه در چیتگر یا آگاهی از قیمت اجاره آپارتمان چیتگر بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده کنید.  

نحوه دسترسی به حمل و نقل عمومی محله چیتگر

ایستگاه مترو چیتگر در خط 5 قرار دارد که می‌توانید بر ای سرعت‌بخشیدن به حمل‌ونقل خود از آن استفاده کنید. علاوه‌ برآن در بیرون محوطه مترو، تاکسی و اتوبوس‌های فراوانی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. 

قیمت اجاره آپارتمان در دریاچه چیتگر

چیتگر محله مدرن و زیبا است که از ساختمان‌های بلند تشکیل شده که ویو بیشتر این ساختمان‌ها دریاچه چیتگر است. در نتیجه انتظار می‌رود که اجاره آپارتمان چیتگر، بالا باشد. اگر قصد اجاره آپارتمان در چیتگر یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در چیتگر را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.