اجاره خانه و آپارتمان در شهرک غرب

شهرک غرب در شمال غربی شهر تهران و در منطقه ۲ شهرداری قرار دارد و از شمال به سعادت آباد از غرب به بزرگراه یادگار امام از شرق به بزرگراه چمران و از جنوب به بزرگراه شهید همت متصل می‌شود . یکی از دلایل محبوبیت این محله در میان ساکنان تهران، آب‌و‌هوای خوب، امکانات رفاهی بسیار، ساختمان‌های لوکس و دسترسی آسان است. اگر قصد اجاره آپارتمان در شهرک غرب را دارید، لازم است بدانید که در مقابل امکانات فراوان این منطقه، اجاره خانه در شهرک غرب بالا است. مجموعه ما در حوزه خرید و اجاره ملک در هر منطقه‌ای به شما کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های اجاره آپارتمان شهرک بر اساس منطقه و سال ساخت را در سایت دلتا مشاهده نمایید. 

بهترین منطقه شهرک غرب کجاست؟

اگر قصد اجاره خانه شهرک غرب را دارید، خیابان ایران زمین یکی از بهترین منطقه‌های شهرک غرب است. این در فاز یک شهرک غرب قرار دارد و به دلیل داشتن آپارتمان‌های شیک و مدرن و همچنین برج‌های بسیار لوکس، منحصر به فردتر سایر خیابان‌های این محله است. البته خیابان‌هایی گلستان، مهستان و... نیز از محبوبیت ویژه ای برخوردارهستند.

نحوه درستی به شهرک غرب چگونه است؟

همان‌طور که گفتیم شهرک غرب به دلیل نزدیک بودن به بزرگراه‌های چمران، نیایش، یادگار امام، همت و شیخ‌فض‌الله نوری از دسترسی حمل و نقل بسیار خوبی برخوردار است؛ از خطوط تاکسی و اتوبوس متعدد گرفته تا ایستگاه مترو که در میدان صنعت قرار گرفته است.

بررسی قیمت اجاره آپارتمان در شهرک غرب

قیمت خرید و اجاره اپارتمان در شهرک غرب به دلیل  موقعیت جغرافیایی و امکانات خوب بالاتر از سایر مناطق تهران است. برای مثال در حال حاضر برای اجاره آپارتمان 80 متری در شهرک غرب تهران به 350 میلیون ودیعه و ماهیانه 12 میلیون تومان اجاره نیازمندید.

اگر قصد  اجاره اپارتمان در شهرک غرب یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در شهرک غرب را دارید، می‌توانید برای مشاهده آگهی‌های بیشتر و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در سعادت آباد

خرید آپارتمان در گیشا

خرید آپارتمان در پونک