سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در گلبرگ غربی تهران

گلبرگ غربی در منطقه هشت شهرداری تهران واقع شده است. گلبرگ غربی در واقع یک خیابان است که از محله‌های هفت حوض، فدک، کرمان، مجیدیه و لشگر شرقی عبور می‌کند. خیابان گلبرگ غربی به معابر مهمی مانند بزرگراه امام علی، گلشن دوست، مسیل باختر، خضری، مدنی، جانبازان غربی (گلبرگ غربی)، جانبازان شرقی (گلبرگ شرقی)، دکتر آیت، گلستان، سمنگان، همایی، شهید حسین صفایی، ابراهیم نژاد، کرمان، کرمان جنوبی، ایزدی جنوبی، بختیاری، شهید سروان علی بختیاری، شهید روح الله کمیجانی، برادران اثنی عشری متصل گردیده است.

قیمت خرید آپارتمان در گلبرگ غربی

این خیابان یکی از خیابان‌های اصلی و پرتردد است که درختان بلند و سبزی داشته و همین امر در زیبایی و آب و هوای خیابان تاثیر بسزایی گذاشته است. قیمت خرید خانه در گلبرگ غربی متوسط رو به بالاست، ولی بستگی به متراژ، سن بنا، موقعیت جغرافیایی و خیابان مربوطه هم دارد.

دسترسی به گلبرگ غربی

برای دسترسی به گلبرگ غربی، اگر خودروی شخصی دارید، از طریق محله‌های ذکر شده در موقعیت مکانی محله، به راحتی می‌توانید به مکان مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید. اگر قصد رفت و آمد با وسایل نقلیه را دارید، نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این خیابان، ایستگاه متروی جانبازان است. به عبارتی بعد از پیاده شدن از ایستگاه مترو، باید از تاکسی‌های خطی استفاده کنید. ایستگاه اتوبوس سامان هم در نزدیکی این خیابان قرار گرفته است.