خرید و فروش خانه و آپارتمان در یوسف آباد

یوسف آباد، جزو محله‌های معروف شهر تهران محسوب می‌شود که در منطقه شش واقع شده است. از غرب به بزرگراه کردستان و محله امیرآباد، از شرق به خیابان ولیعصر و محله عباس‌آباد، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ونک، از جنوب به خیابان دکتر فاطمی و دوراهی یوسف آباد محدود می‌شود.

محله یوسف آباد به اصالت و خوش‌نامی در بین پایتخت‌نشینان معروف است. یوسف آباد در گذشته روستا بوده است و روی یکی از تپه‌های شمال غربی تهران بود، اما امروزه به دلیل ساخت‌وسازهایی که در آن انجام شده به یک بافت مدرن تبدیل شده است؛ البته با گذر از این محله همچنان چشمتان به برخی از خانه‌های قدیمی و کلنگی خواهد خورد. ین محله به دلیل موقعیت جغرافیایی و دسترسی مناسب به امکانات، یکی از محله‌های پرطرفدار پایتخت محسوب می‌شود.

قیمت خانه در یوسف آباد تهران

یوسف آباد جزو محله‌های گران‌قیمت شهر تهران محسوب می‌شود که متوسط خرید آپارتمان در یوسف آباد بالا است، از همین رو خرید خانه در این محله نیازمند تمکن مالی نسبتا بالایی است. مجموعه ما به شما در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع خرید خانه در یوسف آباد یا قیمت آپارتمان در یوسف آباد را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

ویژگی و امکانات یوسف آباد

یکی از ویژگی های بسیار مهم محله یوسف آباد دسترسی به اتوبان همت و کردستان است که باعث شده رفت‌وآمد به سایر مناطق تهران برای ساکنین آن آسان شود. البته کسانی که از حمل‌ونقل عمومی برای تردد استفاده می‌کنند نیز با سکونت در این محله به راحتی می‌توانند به سایر نقاط شهر تردد کنند. گفتنی است که نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به یوسف آباد ایستگاه مترو مفتح، میرزای شیرازی و جهاد است. البته امکان استفاده از تاکسی و بی آر تی نیز وجود دارد.

یکی از معایب این محله که لازم است به آن هنگام خرید آپارتمان در یوسف آباد توجه شود، کمبود جای پارک است. از همین رو هنگام خرید خانه باید توجه داشته باشید که واحد مسکونی حتما دارای پارکینگ باشد، در غیر این صورت قطعا مشکل کمبود پارکینگ شما را کلافه خواهد کرد.

اگر قصد خرید آپارتمان یوسف آباد یا قصد اطلاع از قیمت آپارتمان در یوسف آباد را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.
خرید آپارتمان در امیر آباد

خرید آپارتمان در گیشا

خرید آپارتمان در ونک