سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در جمالزاده شمالی تهران

خیابان جمالزاده در منطقه شش شهرداری تهران واقع شده ‌است. جمالزاده شمالی از محله‌های کشاورز غربی، نصرت، آل‌احمد عبور می‌کند. به عبارتی محله جمالزاده با ادغام دو محله كشاورز غربي و نصرت بوجود آمده است. همچنین مکان‌های مهمی مانند کلیسای آبراهام مقدس، خانه موزه دکتر شریعتی، حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان و گروه شهرسازی و معماری چارجو در آن واقع شده‌اند. معمولا در این محله اکثر ساختمان‌ها اداری و تجاری هستند. از اماکن مهم جمالزاده شمالی می‌توان خانه شاعر، فرهنگسراي فناوري اطلاعات، سينماهاي مركزي و پارس و مسجد ولي عصر را نام برد.

قیمت خانه در این محله پرتردد متوسط رو به بالا است. با این حال افراد زیادی به سراغ خرید آپارتمان در محله جمالزاده شمالی می‌روند. محله جمالزاده شمالی در طرح زوج و فرد قرار ندارد. در نتیجه در این محله شاهد ترافیک و شلوغی بسیار هستیم. وجود مراكز خريد و فروشگاه‌ها و مجتمع‌هاي تجاري باعث مي‌شود كه بسياري از مردم براي خريد به اين محله بيايند تا بتوانند نيازهاي خود را برطرف كنند.

در محله جمالزاده، ايستگاه اتوبوس قرار دارد كه شما مي‌توانيد با مستقر شدن در آن، به محل مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. اتوبوس‌هاي تندرو نيز از اين محله عبور مي‌كنند. خط ۳ اتوبوس‌هاي تندرو ، خطوط ۵ و ۷ نيز از اين محله عبور مي‌كنند. خط ۵ مترو از اين محله عبور مي‌كند. نزديك ترين ايستگاه مترو به این محله، توحيد است.

در محله جمالزاده انواع و اقسام فروشگاه‌ها و مراكز خريد موجود است. باشگاه‌هاي ورزشي متنوعي در محله جمالزاده وجود دارد. به همين دليل تردد در اوقات شبانه روز در اين محله بسيار زياد است. مجتمع تجاري جمالزاده در نزديك محله نصرت واقع است. مجتمع مهستان در نزديكي محله جمالزاده قرار دارد. سراي محله كشاورز نيز در تقاطع جمالزاده شمالي قرار دارد. بسياري از مراكز تجاري و فروشگاه‌هاي اين محله در تقاطع خيابان آزادي و خيابان فرصت شيرازي قرار دارند و به همين دليل قيمت اين مراكز نسبت به خيابان جمالزاده شمالي بسيار بالاتر است.

خرید آپارتمان در نصرت

خرید آپارتمان در بلوار کشاورز

خرید آپارتمان در انقلاب