سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در فاطمی تهران

محله فاطمی یکی از محله‌های واقع در منطقه شش شهرداری است. این محله در مرکز تهران قرار گرفته و آریامهر و ایران نوین نام‌های قدیمی این محله بوده است. اصلی ترین خیابان این محله، خیابان فاطمی است. محله فاطمی از شمال با بزرگراه کردستان، از سمت جنوب با خیابان فاطمی، از شرق با خیابان کاج جنوبی و خیابان شهید گمنام و از غرب با خیابان کارگر شمالی محدود می‌شود.

قیمت ملک در محله فاطمی

وجود مراکز تجاری و اداری بسیار، توجه افراد زیادی را به خرید آپارتمان در محله فاطمی جلب می‌کند. قیمت فروش ملک در این محله متغیر است و با توجه به موقعیت مسکونی یا اداری، قدمت ساختمان، شمالی یا جنوبی بودن و مصالح مورد استفاده در ساخت متفاوت می‌باشد. در این محله خانه‌های آپارتمانی و نوساز جایگزین بیشتر خانه‌های قدیمی و ویلایی شده‌اند. البته که هنوز هم خانه‌های ویلایی در این محله به چشم می‌خورد.

دسترسی به  محله  فاطمی

محله‌ فاطمی از محلات بسیار خوش مسیر تهران به حساب می‌آید، دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی و در واقع نزدیکی به مرکز شهر تهران محبوبیت این محله را برای ساکنان پایتخت چند برابر کرده است. ایستگاه مترو میدان جهاد واقع در میدان فاطمی نزدیک‌ترین ایستگاه مترو در این محله است. همچنین خط بی آر تی راه‌آهن- تجریش در تقاطع خیابان فاطمی و ولیعصر دارای ایستگاه می‌باشد. علاوه بر اینها این محله دارای چندین ایستگاه برای اتوبوس‌های شرکت اتوبوسرانی است. اگر خودروی شخصی دارید، باید به اطلاع شما برسانیم که این محله در محدوده‌ طرح زوج و فرد قرار دارد و معمولا دارای ترافیک است، اما به اتوبان‌های حکیم، شهید گمنام و چمران و همت تاحدودی دسترسی دارد. به‌علاوه چند خیابان مهم تهران مانند خیابان ولیعصر و خیابان آزادی به محله‌ فاطمی نزدیک هستند.

امکانات محله فاطمی

خیابان فاطمی یکی از مراکز نسبتا شناخته‌ شده تهران برای خرید مانتو است. از مراکز خرید شاخص در فاطمی می‌توان به مرکز خرید پرنیان واقع در میدان فاطمی، مرکز خرید لئون، فروشگاه رفاه و فروشگاه سون تن اشاره کرد. از مراکز درمانی محله فاطمی می‌توان درمانگاه تخصصی فاطمی و بیمارستان سجاد را نام برد.

خرید آپارتمان در میدان ولیعصر

خرید آپارتمان در امیرآباد

خرید آپارتمان در بهجت آباد