خرید و فروش خانه و آپارتمان در امیرآباد تهران

محله امیرآباد در منطقه 6 شهرداری تهران قرار گرفته است. از خیابان‌های اصلی این محله می‌توان به خیابان کارگر شمالی اشاره کرد. محله امیرآباد از جنوب با بزرگراه جلال آل‌احمد و خیابان فرشی مقدم، از شمال با بزرگراه حکیم، از شرق با بزرگراه کردستان و از غرب به بزرگراه چمران محدود شده و در مجاورت محله‌های گیشا، محله ونک، محله شهرک والفجر، محله یوسف‌آباد، محله فاطمی و محله شریعتی قرار دارد. خیابان کارگر شمالی، از میدان راه‌آهن آغاز شده و به محله‌هایی همچون گمرک، قلمستان، امیریه، نصرت، دانشگاه تهران و فاطمی به محله کارگر شمالی رسیده و تا بزرگراه حکیم امتداد دارد. به عبارتی بعد از خیابان ولیعصر، خیابان کارگر بزرگ‌ترین و طولانی‌ترین خیابان تهران است. خیابان کارگر در محدوده میدان انقلاب، به دو بخش خیابان کارگر جنوبی و کارگر شمالی تقسیم می‌شود. خیابان کارگر شمالی نیز با گذر از محله فاطمی به محله امیرآباد می‌رسد. البته که هنوز برخی از قدیمی‌های تهران این محدوده را با نام خیابان امیرآباد یا خیابان امیرآباد شمالی می‌شناسند.

قیمت خانه در امیرآباد تهران

این محله جزو محله‌های پرطرفدار تهران است و خرید خانه در محله امیرآباد طرفداران زیادی دارد. قیمت آپارتمان در امیرآباد شمالی، به موقعیت و امکانات متفاوتی بستگی دارد. چندین دانشگاه و اداره در این محله قرار دارند که سبب تردد زیاد روزانه در این محله شده است. در میان ساختمان‌های این محله آپارتمان‌های نوساز و خانه‌های قدیمی به چشم می‌خورند.

مجموعه ما به شما در خرید و فروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در امیرآباد یا قیمت آپارتمان در کارگر شمالی را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

دسترسی به محله امیرآباد

اگر خودروی شخصی دارید، بزرگراه‌های شهید همت، کردستان، شهید حکیم، شهید چمران و جلال آل‌احمد دسترسی شما را به این محله آسان می‌کنند. البته باید در نظر داشته باشید این محله در محدوده ترافیک زوج و فرد قرار دارد. درصورتی‌که ترجیح می‌دهید از وسایل حمل‌ونقل عمومی استفاده کنید، می‌توانید از اتوبوس‌های پایانه معین به شهرک والفجر و میدان ولیعصر به شهرک والفجر استفاده کنید. خطوط تاکسیرانی نیز در این محله وجود دارد.

امکانات محله امیرآباد

پارک لاله بزرگ‌ترین فضای سبز این منطقه، مرکز خرید لاله و بازارچه لاله مراکز خرید اصلی محله امیرآباد هستند. دانشگاه تهران، سازمان انرژی اتمی ایران و رآکتور تحقیقاتی نیز در این محله قرار گرفته‌اند.

اگر قصد خرید خانه امیرآباد یا قصد اطلاع از قیمت اپارتمان در امیرآباد را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در یوسف آباد

خرید آپارتمان در بلوار کشاورز

خرید آپارتمان در انقلاب