سایت خرید و فروش ملک و آپارتمان در شهرزیبا تهران

محله شهر زیبا در منطقه پنج و در غرب تهران واقع شده است. این محله بافتی تلفیقی داشته و در آن هم خانه‌های قدیمی و هم آپارتمان‌های نوساز و لوکس به چشم می‌خورند. از بهترین خیابان‌های شهر زیبا می‌توان به خیابان سرو آلاله، کیهان و مرادی اشاره کرد. در این خیابان‌ها ساخت و ساز ساختمان‌های تجملاتی بسیار افزایش داشته است. این محله برای بازنشستگان و افرادی که خواهان فضایی آرام هستند مناسب است. چون شهر زیبا به ارتفاعات نزدیک است، هوایی خنک و پر از اکسیژن دارد. تراکم جمعیتی این محله پایین است و در زمستان، هوایش بسیار خنک‌تر می‌شود و چون به ارتفاعات و کوه نزدیک است، برف فراوانی را می‌توانید ببینید. به همین دلایل خرید آپارتمان در محله شهر زیبا بسیار رواج پیدا کرده است.

دسترسی به محله شهر زیبا

شهر زیبا از شرق به محله جنت آباد، از غرب به دهکده المپیک، از شمال به شهران و از جنوب به بلوار فردوس غرب ختم می‌شود. محله شهر زیبا از نظر داشتن وسایل حمل و نقل عمومی، دارای خطوط اتوبوسرانی و پایانه تاکسیرانی است. اگرچه این محله ایستگاه مترو ندارد، ولی ساکنین شهر زیبا می‌توانند از طریق پایانه‌ تاکسیرانی که در میدان اصلی شهر زیبا، خیابان شهدای کن، خیابان کاشانی قرار دارد، به میدان صادقیه و متروی آن برسند. این پایانه‌ تاکسیرانی به دیگر میدان‌های اصلی تهران هم مسیر تاکسی دارد.

امکانات محله شهر زیبا

شما از اين محله به پارك ارم و مجموعه ورزشي آزادي دسترسي دارید. از امکانات دیگر شهر زیبا، می‌توان موزه‌ پول، موزه‌ صنایع هوایی، شهرکتاب، فرهنگ سرای معرفت، فروشگاه‌ها و مراکز خرید و پاساژ‌های فراوان، مراکز درمانی و درمانگاه‌های شبانه روزی، بیمارستان پیامبران یا ابن سینا و همچنین بوستان و پارک‌های سرسبز وعطرآگین در سرتاسر شهر زیبا را نام برد. در این محله می‌توان مراکز خرید متعددی را یافت؛ از بازارچه قدیمی محله گرفته تا مراکز خرید مدرن و نوسازی که در اطراف شهر زیبا واقع شده‌اند و نیازهای ساکنان این محله را برآورده می‌کنند. بازار میوه و تره‌بار این محله نیز در خیابان شربیانی واقع شده است.

خرید آپارتمان در دهکده المپیک

خرید آپارتمان در جنت آباد جنوبی

خرید آپارتمان در سازمان برنامه شمالی