خرید و فروش خانه و آپارتمان در مجیدیه شمالی

خرید آپارتمان در مجیدیه شمالی، معروف به محله استاد حسن بنا دسترسی فوق‌العاده‌ای به سایر نقاط شهر تهران، برای شما به ارمغان می‌آرود. مجیدیه شمالی، محله‌ای که تقریبا از 4 طرف با بزرگراه‌ها محدود شده است؛ علاوه بر دسترسی مناسب، موقعیت بسیار خوبی دارد و امکانات شهری لازم برای سکونت در یک محله ‌آرام را برای ساکنین آن فراهم می‌آورد.

اگر قصد خرید خانه در مجیدیه شمالی را دارید در قدم اول باید مهم‌ترین خیابان‌های آن را بشناسید. مهم‌ترین خیابان این محله خیابان استاد حسن بنا است که از جنوبی‌ترین نقطه در مجیدیه جنوبی تا شمالی‌ترین نقطه مجیدیه شمالی امتداد یافته است. قیمت خرید آپارتمان در مجیدیه شمالی به علت نوسانات بازار بالا و پایین می‌شود اما می‌توان سطح قیمت خرید خانه در مجیدیه شمالی را متوسط رو به بالا دانست زیرا قیمت هر خانه بستگی به متریال استفاده شده و قدمت ساخت دارد.

درباره مجیدیه شمالی

مجیدیه شمالی در محدوده‌ی شرقی و در منطقه ۴ شهر تهران قرار گرفته است. این محله از شمال با بزرگراه همت، از غرب با بزرگراه صیاد شیرازی، از جنوب با بزرگراه رسالت و از شرق با خیابان استاد حسن بنا محدود شده است و با محله‌های ‌حسین آباد، پاسداران، مجیدیه جنوبی، مهران و دبستان مجاورت دارد. دسترسی بزرگراهی بسیار خوب به این محله خرید آپارتمان در مجیدیه شمالی را بسیار مناسب کرده است.

قیمت آپارتمان در مجیدیه شمالی

قیمت آپارتمان در مجیدیه شمالی تابع متراژ، سن بنا، متریال و دسترسی‌های محله‌ای آن است. مجیدیه شمالی یکی از مناطق نه چندان قدیمی شهر تهران است و به همین دلیل بناهای قدیمی و تاریخی زیادی در آن وجود ندارد. امروزه ساخت‌ و ساز در محله مجیدیه شمالی با رشد بسیار خوبی روبه رو است و برخلاف محلات غرب تهران می‌توان آپارتمان‌هایی با متراژ کم هم در این محله پیدا کرد. بنابراین به دلیل وجود آپارتمان‌ها بامتراژ متفاوت، قیمت آپارتمان در مجیدیه شمالی به گونه‌ای است که با هر بودجه‌ای می‌توان اقدام به خرید آپارتمان در مجیدیه شمالی کرد.