خرید و فروش خانه و آپارتمان در ظفر

 

ظفر، یکی از محله‌های منطقه سه شهرداری تهران محسوب می‌شود که از شرق به خیابان شریعتی، از شمال به زرگنده، از غرب به خیابان ولیعصر و از جنوب به داوودیه محدود می‌شود و همین موضوع باعث شده است تا ساکنان این محله که از خودرو شخصی استفاده می‌کنند، به‌راحتی بتوانند به سایر مناطق تهران تردد کنند.

دسترسی و امکانات مناسب، ظفر را به یکی از محله‌های گران‌قیمت منطقه سه تهران تبدیل کرده است، از همین رو خرید آپارتمان در ظفر نیازمند سرمایه نسبتاً زیادی است. وجود مراکز تجاری و اداری، از ویژگی‌های مثبت این محله است، اما این موضوع باعث شده است تا این محله دارای ترافیک سنگینی باشد و اغلب افراد با مشکل کمبود پارکینگ مواجه شوند.

مجموعه ما به شما در خریدوفروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در ظفر یا قیمت آپارتمان شریعتی ظفر را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

 

وضعیت حمل‌ونقل عمومی در محله ظفر

باید گفت نزدیکی محله ظفر به وسایل حمل‌ونقل عمومی کار را برای تردد به سایر مناطق تهران آسان کرده است. افرادی که از مترو استفاده می‌کنند لازم است که بدانند نزدیک‌ترین ایستگاه مترو به این محله ایستگاه شریعتی است. از سوی دیگر استفاده از اتوبوس به کمک خط‌های عبوری از خیابان ولیعصر، خیابان شریعتی و بزرگراه مدرس میسر است و اتوبوس‌های شرکت واحد نیز در میرداماد و خیابان‌های اطراف محله دستگردی ایستگاه‌های متعدد دارند.

 

قیمت آپارتمان در ظفر

با گذر از این محله، چشمتان کمتر به ساختمان و خانه‌های قدیمی می‌خورد؛ چرا که اغلب واحدهای مسکونی در ظفر نوساز و لوکس هستند. افرادی که از شرایط مالی خوبی برخوردار هستند، قيمت آپارتمان در ظفر تهران گزینه بسیاری خوبی برای سکونت آن‌ها است. یکی از خیابان‌های مهم محله ظفر، خیابانی است که از بلوار میرداماد تا خیابان ظفر ادامه دارد که در آن واحدهای مسکونی بسیار لوکسی قرار دارد و می‌توان آن را جزو گران‌ترین خانه‌های ظفر برشمرد. گفتنی است که خیابان پیوندی، بهروز و فرید افشار جزو خیابان‌های معروف این محله به شمار می‌روند.

ظفر جزء محله‌های گران‌قیمت به شمار می‌رود که متوسط قیمت خانه در آن از بسیاری از محله‌ها و مناطق تهران بالاتر است. اگر قصد خرید خانه در ظفر یا اجاره خانه در ظفر را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در میرداماد

خرید آپارتمان در شریعتی

خرید آپارتمان در زرگنده