خرید و فروش خانه و آپارتمان در پاسداران

اگر به دنبال خرید خانه هستید، منطقه پاسداران یکی از بهترین و امن‌ترین محله‌ها در شهر تهران است. خرید آپارتمان در پاسداران می‌تواند یک سرمایه‌گذاری عالی برای آینده باشد. پاسداران از محله‌‌های لوکس و مرفه تهران است و امکانات رفاهی بسیاری دارد. اکثر مردم، پاسداران را با رستوران‌های لوکس و برج‌های بلند و سفید آن می‌شناسند.

خیابان پاسداران در شمال شرق تهران قرار دارد و به دو بخش شمالی و جنوبی تقسیم می‌شود. پاسداران از سمت شمال به منطقه 1 شهرداری تهران و از جنوب به سه‌راه ضرابخانه منتهی می‌شود. در مسیر این خیابان سه‌راه اختیاریه، چهارراه پاسداران، میدان نوبنیاد و پل پاسداران قرار دارد و پس از عبور از آن به چهارراه فرمانیه، اقدسیه و بوستان نیاوران (شمالی‌ترین بخش خیابان پاسداران) ختم می‌شود.

بهترین محله برای خرید آپارتمان در پاسداران کجاست؟

از محله‌های خوب برای خرید خانه در پاسداران می‌توان به خیابان گلستان اشاره کرد. این خیابان‌ در شرق پاسداران قرار دارد. حصار بوعلی، شهرک شهید چمران، اراج، نوبنیاد، هروی و حسین‌آباد، محله سیدخندان و خیابان بنی‌هاشم نگارستان، بوستان، اختیاریه، فرخی یزدی، لسانی، احتشامیه، گل نبی، ضرابخانه، بهستان، کلاهدوز، دروس، بهارستان، چیذر، قلهک، از دیگر خیابان‌ها و محله‌های معروف برای خرید خانه در پاسداران می‌باشند.

امکانات رفاهی، فرهنگی و درمانی پاسداران

●       مرکز خرید پریس سنتر

●       مرکز خرید آرتمیس

●       مرکز خرید کوهستان

●       کتابخانه فرهنگسرای رسانه

●       دانشگاه علمی کاربردی پاسداران

●       بیمارستان فرمانیه

●       بیمارستان دامپزشکی ایرانیان

●       بیمارستان چشم‌پزشکی نگاه

●       بیمارستان کودکان مفید

●       کلینیک سلامت 

●       درمانگاه نفت

●       استخر پاسداران

●       مرکز ورزشی درین

●       پارک لویزان

●       بیمارستان شهید لبافی‌نژاد و بیمارستان گلستان

قیمت آپارتمان در پاسداران تهران

از عوامل اصلی در تعیین قیمت خرید آپارتمان در پاسداران می‌توان به موقعیت مکانی این منطقه اشاره کرد. این خیابان خوش‌آب‌وهوا در نزدیکی محله‌های لوکس و اعیان‌نشین نیاوران، اقدسیه، دروس و فرمانیه قرار دارد و به همین دلیل قیمت مسکن در آن بسیار گران است. وجود امکانات رفاهی بی‌شمار از قبیل مترو، اتوبوس، آب‌وهوای خوب، مراکز آموزشی و درمانی متنوع، نزدیکی به مکان‌های مهم و... از دیگر عوامل تاثیرگذار در قیمت مسکن در خیابان پاسداران می‌باشند.

اگر قصد خرید یا اجاره خانه در پاسداران را دارید، برای جزئیات بیشتر می‌توانید به وب سایت ما مراجعه فرمایید.

خرید خانه در دروس

خرید خانه در اختیاریه

خرید خانه در هروی