خرید و فروش خانه و آپارتمان در سعادت آباد

اگر قصد خرید آپارتمان در سعادت آباد را دارید، باید به شما بگوییم که به علت وجود آپارتمان‌های نوساز بسیار در این منطقه و دسترسی به اتوبان‌های اصلی تهران، سعادت آباد منطقه‌ای فوق‌العاده برای خرید خانه محسوب می‌شود.

محله سعادت‌آباد، منطقه‌ای خوش‌ آب‌ و هوا واقع در شمیرانات در منطقه دو تهران است. این محله در کوهپایه‌های جنوبی رشته‌کوه البرز واقع شده ‌است. سعادت‌آباد از سمت شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد، از شرق به بزرگراه چمران و از جنوب به شهرک غرب دسترسی دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از سمت غرب این محله عبور می‌کند.

از خیابان‌های معروف سعادت‌آباد می‌توان به ۲۴ متری علامه، خیابان سرو و بلوار پاکنژاد، بلوار شهرداری و بلوار فرحزادی اشاره کرد. بلوار اصلی سعادت‌آباد از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام ختم می‌شود. میدان کاج قدیمی‌ترین میدان این محله و اصلی‌ترین میدان سعادت‌آباد است.

امکانات محله سعادت‌آباد

این محله به دلیل وسعت و جمعیت نسبتاً بالایی که در خود جای‌ داده است، مراکز تجاری بسیاری نیز دارد. از جمله این مراکز می‌توان به مرکز تجاری سروستان، مرکز تجاری بوعلی، پاساژ مادر، مرکز خرید طوس، مرکز تجاری علامه و مرکز تجاری پرواز اشاره کرد.

سعادت‌آباد در دامنه کوه قرار دارد و لذا باتوجه‌ به آب‌ و هوای خوب، مراکز تفریحی و توریستی مختلفی در آن وجود دارد. منطقه توریستی اوین درکه، یکی از مناطق تفریحی قدیمی تهران است که در شمال شرقی سعادت آباد قرار دارد. همچنین، منطقه تفریحی فرحزاد نیز در شمال غربی سعادت‌آباد واقع شده است. بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین هتل پنج‌ستاره ایران با نام هتل اسپیناس پالاس، در شمال محله سعادت‌آباد و در ضلع شمال غربی میدان بهرود ساخته شده است.

می‌توانید انواع آگهی‌های خرید آپارتمان در سعادت ‌آباد یا قیمت خرید خانه در سعادت‌آباد میدان سرو و میدان کاج را براساس منطقه و سال ساخت مشاهده کنید.

دسترسی به محله سعادت‌آباد

با در نظرگرفتن موقعیت جغرافیایی این محله که به بزرگراه‌ یادگار امام متصل می‌شود، دسترسی به آن بسیار راحت است. علاوه ‌بر آن ایستگاه‌های اتوبوس میدان کاج  و آتی ساز در این محله قرار دارند. همچنین، برای دسترسی به این محله از طریق مترو می‌توانید از خط 7 مترو تهران، به این محله رفت‌ و‌ آمد کنید.

برای اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در سعادت ‌آباد، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آنها را در سایت ملکی دلتا بیابید.

خرید آپارتمان در شهرک غرب

خرید آپارتمان در آسمان

خرید آپارتمان در فرحزاد