خرید و فروش خانه و آپارتمان در سعادت آباد

محله سعادت‌آباد، منطقه‌ای خوش‌آب‌وهوا واقع در شمیرانات در منطقه دو تهران می‌باشد. این محله در کوهپایه‌های جنوبی رشته‌کوه البرز واقع شده ‌است. سعادت‌آباد از سمت شمال به کوی فراز، از شمال شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد، از شرق به بزرگراه چمران و از جنوب به شهرک غرب دسترسی دارد. بزرگراه یادگار امام از شمال و بلوار فرحزادی از سمت غرب این محله عبور می‌کند.

از خیابان‌های معروف سعادت‌آباد می‌توان به ۲۴ متری علامه، خیابان سرو و بلوار پاکنژاد، بلوار شهرداری و بلوار فرحزادی اشاره کرد. بلوار اصلی سعادت‌آباد از جنوب به بلوار دریا و از شمال به بزرگراه یادگار امام ختم می‌شود. میدان کاج قدیمی‌ترین میدان این محله و اصلی‌ترین میدان سعادت‌آباد است.

اگر قصد خرید آپارتمان در این محله را دارید، باید به شما بگوییم که به علت وجود آپارتمان‌های نوساز بسیار در این منطقه و دسترسی به اتوبان‌های اصلی تهران، منطقه‌ای فوق‌العاده برای خرید خانه محسوب می‌شود.

امکانات محله سعادت‌آباد

این محله به دلیل وسعت و جمعیت نسبتاً بالایی که در خود جای‌داده است، مراکز تجاری بسیاری نیز دارد. از جمله این مراکز می‌توان به مرکز تجاری سروستان، مرکز تجاری بوعلی، پاساژ مادر، مرکز خرید طوس، مرکز تجاری علامه و مرکز تجاری پرواز اشاره کرد.

سعادت‌آباد در دامنه کوه قرار دارد و لذا باتوجه‌ به آب‌وهوای خوب، مراکز تفریحی و توریستی مختلفی در آن وجود دارد. منطقه توریستی اوین درکه، یکی از مناطق تفریحی قدیمی تهران است که در شمال شرقی سعادت قرار دارد. همچنین، منطقه تفریحی فرحزاد نیز در شمال غربی سعادت‌آباد واقع شده است. بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین هتل پنج‌ستاره ایران با نام هتل اسپیناس پالاس، در شمال محله سعادت‌آباد و در ضلع شمال غربی میدان بهرود ساخته شده است.

مجموعه ما به شما در خرید و فروش هر ملک در هر منطقه کمک می‌کند؛ بنابراین می‌توانید انواع آگهی‌های خرید خانه در سعادت‌آباد یا قیمت آپارتمان در سعادت‌آباد میدان سرو، قیمت آپارتمان در سعادت‌آباد میدان کاج را بر اساس منطقه، قیمت و سال ساخت به نمایش بگذارید و برای هر تبلیغ مشخص کنید که کدام ویژگی مناسب است.

دسترسی محله سعادت‌آباد

با در نظرگرفتن موقعیت جغرافیایی این محله که به بزرگراه‌ یادگار امام متصل می‌شود، دسترسی به آن بسیار راحت است. علاوه ‌بر آن ایستگاه‌های اتوبوس میدان کاج و آتی ساز در این محله قرار دارند. خط متروی سعادت‌آباد هنوز در دسترس عموم قرار نگرفته است. اما می‌توانید از ایستگاه مترو میدان صنعت که نزدیک‌ترین خط به این منطقه به شمار می‌رود، به این محله رفت‌و‌آمد کنید.

اگر قصد خرید خانه سعادت‌آباد یا قصد اطلاع از قیمت اپارتمان در سعادت‌آباد را دارید، می‌توانید خانه‌های این محله و اطلاعات آن‌ها را در وب‌سایت ما بیابید.

خرید آپارتمان در شهرک غرب

خرید آپارتمان در آسمان

خرید آپارتمان در فرحزاد